Kolekcja ZEN – zestaw do Sushi dla dwóch osób

Ryż, warzywa i owoce morza, to podstawowe składniki tradycyjnej japońskiej potrawy, która na dobre zagościła na stołach Europejczyków. Sushi, znane w Japonii od tysiąca lat, podbiło podniebienia smakoszy egzotycznych potraw na całym świecie i przybiera coraz to nowe formy – adaptując się w różnych krańcach naszego globu. Marka Ćmielów Design Studio posiada w swojej ofercie coś wyjątkowego dla wielbicieli japońskiej kuchni i estetyki.

Kolekcja ZEN – zestaw do Sushi dla dwojga

Przygotowywanie i spożywanie posiłku w Kraju Kwitnącej Wiśni uchodzi za rytuał. Japończycy przykładają ogromną wagę nie tylko do jakości produktów, ale też do samej estetyki serwowanych potraw. Z myślą o japońskiej prostocie, polska marka Ćmielów Design Studio, stworzyła porcelanowy Zestaw Sushi dla dwóch osób. Kolekcja ZEN to coś wyjątkowego dla wielbicieli japońskiej kuchni i estetyki.

Kolekcja ZEN - zestaw do Sushi dla dwóch osób od Ćmielów Design Studio

Zestaw do sushi od marki Ćmielów Design Studio

Kolekcja ZEN łączy w sobie pełną klasy, japońską estetykę z praktyczną formą użytkową. Porcelanowy zestaw urzeknie każdego miłośnika nowoczesnych, nieszablonowych rozwiązań i kuchennych akcesoriów na wysokim poziomie.  Kolekcja naczyń wraz ze wszystkimi, niezbędnymi elementami wykonana została w czarnej i białej porcelanie, a jej szkliwione i matowe powierzchnie w wyjątkowy sposób łączą się̨ z naturalnym charakterem form. ZEN to nie tylko praktyczny zestaw do sushi, ale także stylowy i pełen klasy dodatek do domu, bądź pomysł na prezent dla nawet najbardziej wymagających entuzjastów dobrego designu.

Kolekcja ZEN - zestaw do Sushi dla dwóch osób od Ćmielów Design Studio

Zestaw, składający się z siedmiu elementów, łączy w sobie szkliwione i matowe elementy w dwóch wersjach kolorystycznych: w białej i czarnej porcelanie.  W skład kolekcji ZEN wchodzą miseczki ZEN, podstawki pod pałeczki do sushi, talerze ZEN oraz duża tacka.

Marka Ćmielów Design Studio

Ćmielów Design Studio to marka dedykowana osobom poszukującym dobrego, współczesnego wzornictwa. Kolekcje wychodzące spod rąk designerów prezentują nowe oblicze porcelany łączącej w sobie tradycyjny kunszt produkcji oraz nowoczesne podejście do estetyki. Studio projektowe marki kierowane jest przez cenionego na całym świecie artystę ceramika Marka Cecułę.

Kolekcja ZEN - zestaw do Sushi dla dwóch osób od Ćmielów Design Studio

Polska Grupa Porcelanowa

Polska Grupa Porcelanowa łączy potencjał trzech wiodących fabryk porcelany w Polsce. Ideą jej powstania, w lipcu 2018 roku, było zwiększenie dostępności wysokiej jakości produktów z wielopokoleniową tradycją. W ramach Grupy funkcjonują cztery odrębne marki: Ćmielów, Lubiana, Chodzież oraz Ćmielów Design Studio, które różnicuje rodzaj oferty, a łączy chęć realizacji potrzeb klientów, dla których fabryki szczycące się długoletnią tradycją produkują najwyższej jakości zastawę stołową. Jako grupa łącząca tradycję ze współczesnością, PGP chce wyróżniać się nie tylko doskonałym wzornictwem i jakością, ale także sprawnością organizacji i nowoczesnymi systemami współpracy z dynamicznie zmieniającym się rynkiem.

Zobacz również: Wyjątkowe naczynia w kształcie natury od Sophie Cook | Popiel – dizajn inspirowany słowiańską archeologią

Kolekcja ZEN - zestaw do Sushi dla dwóch osób od Ćmielów Design Studio
Kolekcja ZEN - zestaw do Sushi dla dwóch osób od Ćmielów Design Studio
Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter