Kominek w jeden dzień! Szybka i piękna metamorfoza wnętrza!

Potrzeba zaledwie kilku godzin, by odmienić swój dom. Tańczące płomienie ognia i przyjemna temperatura sprawiają, że wnętrze nabiera niepowtarzalnego charakteru, ujmując przytulnością i elegancją. Marka Kratki, polski producent kominków, wprowadza na rynek gotowy kominek Home Easy Box, którego montaż jest niezwykle szybki i łatwy. Minimalistyczna zabudowa ze stali i trójstronne palenisko tworzą duet idealny. Nowe podejście do kominka sprawia, że każda metamorfoza będzie szybka i udana!

Kominek – zrób to sam

To właśnie szybkość i łatwość montażu należą do największych zalet urządzenia Home Easy Box zaprojektowanego przez markę Kratki. Złożenie elementów kominka: wkładu NBC 7, gotowej zabudowy ze stali oraz akcesoriów niezbędnych do prawidłowej instalacji, jest intuicyjne i nie wymaga specjalistycznej wiedzy ani doświadczenia.

Kominek w jeden dzień! Szybka i piękna metamorfoza wnętrza!

Żmudny, wieloetapowy montaż, przez który wielu rezygnuje z marzeń o nowym wnętrzu, tutaj sprowadza się do kilku prostych czynności. Firma Kratki.pl wprowadza na rynek kominek, który można samodzielnie złożyć w kilka godzin, błyskawicznie ciesząc się pięknem ognia i przyjemną temperaturą w pomieszczeniu.

Uniwersalne wzornictwo

Oprócz szybkiego montażu kominek marki Kratki wyróżnia minimalistyczna, pełna elegancji forma obudowy. Projektanci zadbali o to, by oszczędne wzornictwo oraz starannie dobrane proporcje idealnie komponowały się z każdym stylem wnętrza. Home Easy Box w salonie inspirowanym Skandynawią będzie doskonale współgrał z naturalnym drewnem podłogi i mebli, w loftowej przestrzeni nada odrobinę przytulności, a w aranżacjach glamour będzie tworzył spójną całość z elementami złota czy szlachetnym marmurem. Ale marka Kratki lubi zaskakiwać, dlatego zapowiada gorącą premierę!

Kominek w jeden dzień! Szybka i piękna metamorfoza wnętrza!

Już niebawem zadebiutuje seria kominków Home Easy Box z obudową wykonaną ze spieków kwarcowych. Połączenie blasku żywego ognia z oszczędnym wzornictwem płyt wielkoformatowym zdaje się nie mieć wad. Spieki kwarcowe, dzięki swym doskonałym właściwościom technicznym: odporności na ogień, wysokie temperatury, uszkodzenia mechaniczne i zarysowania są idealnym materiałem wykończeniowym dla kominków. Równie istotne jest to, że płyty wielkoformatowe są łatwe w eksploatacji i nie wymagają żadnych specjalistycznych zabiegów pielęgnacyjnych.

Ciepło wprost z natury

Gotowy kominek warto mieć w domu nie tylko z uwagi na jego piękny wygląd i kameralny klimat, który tworzy, ale także jako dodatkowe źródło ciepła. Home Easy Box jest w stanie ogrzać powierzchnie nawet 100 metrów kwadratowych. Równie ważne jest to, że urządzenie marki Kratki posiada certyfikat EcoDesign, czyli spełnia wszystkie restrykcyjne wymogi Ekoprojektu. Eksploatacja kominka jest ekologiczna: nie powoduje smogu oraz nie wpływa negatywnie na przyrodę.

Kominek w jeden dzień! Szybka i piękna metamorfoza wnętrza!

„Łatwość montażu i świetna funkcjonalność kominka to dziś kluczowe elementy, na które zwracają uwagę nasi Klienci. Ale to, co nas również bardzo cieszy to fakt, że równie istotna jest dla nich kwestia ekologii. Tworząc produkty przyjazne środowisku dbamy o siebie nawzajem. Cieszę się, że marka Kratki ma w swojej ofercie ekologiczne produkty, które cieszą się coraz większą popularnością. I z tego jestem szczególnie dumny”, mówi Cezary Ziółek, dyrektor ds. marketingu z firmy Kratki.pl

Inwestycja na lata

Długą listę zalet uzupełnia aż 10-letnia gwarancja na wkład kominkowy NBC-7. Marka Kratki, ceniona za oryginalne wzornictwo oraz świetną funkcjonalność urządzeń, zadbała także o najwyższą jakość materiałów, z których wykonane są wszystkie produkty z jej oferty. Kominek Home Easy Box powstaje szybko, ale przynosi domownikom prawdziwe ciepło i radość na długie lata. Jak pięknie prezentuje się „na żywo” można zobaczyć TUTAJ.

Kominek w jeden dzień! Szybka i piękna metamorfoza wnętrza!

Marka Kratki.pl

Kratki.pl to renomowany producent ogrzewaczy gazowych, kominków, wkładów, pieców oraz akcesoriów dostępnych w ponad 60 krajach na całym świecie. Filozofia firmy, zbudowana wokół idei „dobre, bo polskie”, przyniosła marce nie tylko zasłużone miejsce w czołówce firm kominkowych, ale także wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, m.in. Płomień Roku 2020, Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2019 czy Laur Klienta w kategorii „Kominki i wkłady kominkowe”. Marka Kratki udowadnia, że światowy design może iść w parze z doskonałą funkcjonalnością.

Zobacz również: Alcamo, Cristallo, Meer, Santis – kolekcje płytek ceramicznych Opoczno | Panele akustyczne z butelek PET

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter