Komitywa: meble na indywidualne zamówienie

Komitywa: meble na indywidualne zamówienie

Minimalizm, Kolektyw i Natura. Stylowe meble o ponadczasowej stylistyce z dopracowanymi detalami i możliwościami personalizacji – wejdź do świata Komitywy i przekonaj się na co możesz sobie pozwolić.

Meble Komitywy wyrabiane są indywidualnie na zamówienie. Wytwarzane są ręcznie we współpracy z doświadczonymi rzemieślnikami. Produkcji towarzyszy wysoka jakość wykonania jak i dobieranych materiałów. Stylistyka produktów jest ponadczasowa, cechuje ją prosta forma. Minimalizm i klasyka towarzyszą zarówno produktom jak i życiu Komitywy, świecie w którym się porusza.

Ważnym punktem jest możliwość personalizacji produktów. Nabywca w procesie zamówienia może ingerować w drewno, detale, poniektóre wymiary mebli tak by stworzyć produkt, który będzie spełniał jego wszelkie oczekiwania. Daje to możliwość wejścia w projekt, bycia jego częścią. Istotne są tu proporcje i elementy personalizacji, stworzono to tak by meble zachowały swój styl i przeznaczenie. Oryginalnym rozwiązaniem jest możliwość wyboru sposobu łączenia drewna w narożnikach. Klient może wybierać spośród 6 wzorów. Wszystko wpisane jest w klimat marki i minimalizm.

Daje klientom możliwości, które sam chciałbym posiadać będąc po ich stronie. Cieszy mnie to, że mogą wejść w mój projekt, być jego częścią, korzystać z możliwości, które daje stworzona przeze mnie personalizacja” mówi Tomek Michałowski z Komitywa.

Modułowość, proporcje i forma mebli daje możliwości zestawiania ich ze sobą. Są to produkty dość uniwersalne, tworzące wspólny kolektyw.

Udostępnij ten artykuł
Wpisz szukane słowo i kliknij enter