Kompozycje z suszonych kwiatów od Blosmi

Jakość, trwałość i dobry pomysł. To aspekty, na które szczególnie zwracamy uwagę przy wyborze wyposażenia i dodatków do naszych wnętrz. Świadome wybory dotyczą również roślin, które znajdą się w naszym otoczeniu. Ich miły dla oka widok często wprawia nas w dobry nastrój. Wybierając kompozycje z suszonych kwiatów możemy z powiedzeniem podkreślić charakter przestrzeni.

Kompozycje z suszonych kwiatów

Jedną z dostępnych opcji są suszone kwiaty, które stopniowo przestają kojarzyć się z dekoracją babcinego domu, a dzięki nowoczesnym aranżacjom, różnorodności dostępnych gatunków, kolorów i kształtów zyskują miano dekoracji na miarę dzisiejszych czasów. Stanowią przy tym dobrą alternatywę dla plastikowych imitacji kwiatów ciętych czy doniczkowych, a cieszyć mogą nie tylko przez jeden sezon.

Kompozycje z suszonych kwiatów od Blosmi - Zestaw Różowo mi

Suszki w wersji “do it yourself”

Przy doborze suszonych roślin najlepiej kierować się własnym poczuciem estetyki oraz stylem wnętrza. Aby ułatwić to zadanie warto skorzystać z gotowych rozwiązań, takich jak zestawy suszonych kwiatów do samodzielnej kompozycji. Pięć zestawów “do it yourself” to propozycja marki Blosmi, która powstała z myślą o entuzjastach naturalnych, a przy tym efektownych dekoracji. Zestawy skomponowane zostały przy współpracy z cenionym florystą Panem Kwiaciarzem, a każdy z nich cechuje odmienny charakter, dobór barw oraz roślin.

“Naszym celem było stworzenie produktu, który swoją jakością i estetyką będzie zdecydowanie wyróżniał się na rynku.” – komentuje współzałożycielka marki, Bogna Brodowicz.

Kompozycje z suszonych kwiatów od Blosmi - Zestaw Ależ naturalnie

“Różowo mi” to zestawienie kwiatów w odcieniach beżu i różu, które urzeka lekkością kompozycji. „Ależ naturalnie” jest kombinacją roślin w stonowanych barwach, przeznaczoną dla osób, które cenią minimalizm. „Kolor, proszę!” to natomiast najbardziej odważna propozycja o nowoczesnej formie. Zestawy przeznaczone do stworzenia kompozycji w wazonie dostępne są w dwóch rozmiarach: premium (większym) i standard (mniejszym).

Wśród jesiennych propozycji Blosmi nie mogło zabraknąć zestawów do wykonania wianków z suszu. Poza kwiatami w ich skład wchodzą metalowa obręcz oraz drucik florystyczny, czyli wszystkie elementy niezbędne do stworzenia tej kwiatowej ozdoby.

Kompozycje z suszonych kwiatów od Blosmi - Zestaw Różowo mi

Warsztaty florystyczne bez wychodzenia z domu

Kontakt z kwiatami oraz prace manualne mogą być sposobem na relaks dla wszystkich, którzy nawet w wolnej chwili nie lubią siedzieć bezczynnie. Zestawy suszonych kwiatów sprawią wiele frajdy nawet początkującym pasjonatom układania kwiatów i rękodzieła.

Kompozycje z suszonych kwiatów od Blosmi - Zestaw Kolor proszę!

Do każdego z nich opracowany został krótki wideo-tutorial, w którym Pan Kwiaciarz krok po kroku prezentuje jak wykonać przykładową kompozycję. W przypadku osób, którym tajniki florystyki nie są obce zestawy stanowić mogą bazę do własnych kreatywnych eksperymentów. Suszki to również niebanalny pomysł na prezent, który z pewnością pozytywnie zaskoczy obdarowaną osobę.

Zobacz również: Zorganizuj swój czas z plannerem od Make it easy | Doniczki do ziół – porady i inspiracje

Kompozycje z suszonych kwiatów od Blosmi - Zestaw Kolor proszę!
Kompozycje z suszonych kwiatów od Blosmi - Zestaw Blosmi
Kompozycje z suszonych kwiatów od Blosmi - Zestaw Blosmi
Kompozycje z suszonych kwiatów od Blosmi - Zestaw Ależ naturalnie
Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter