Konkurs marki Komandor – zaprojektuj strefę prywatną na miarę

Zaprojektuj sypialnię z garderobą o powierzchni do 50 mkw i wygraj atrakcyjne nagrody finansowe. Z okazji 30-lecia istnienia polska marka Komandor zaprasza specjalistów od wnętrz do współpracy.

Konkurs marki Komandor dla architektów i projektantów wnętrz

Marka Komandor kończy w tym roku 30-lat. Przez ten czas polska firma stała się synonimem szaf przesuwnych. Oferta rozwiązań na wymiar jest jednak dużo szersza i dziś produkty Komandor są obecne w każdej domowej przestrzeni.

Konkurs marki Komandor - zaprojektuj strefę prywatną na miarę
Konkurs „Projektuj z KOMANDOR”

Konkurs „Strefa prywatna na miarę. Projektuj z Komandor” skierowany jest do specjalistów od projektowania wnętrz. Zadaniem konkursowym stającym przed uczestnikami jest przygotowanie projektu sypialni z garderobą o powierzchni do 50 mkw. Kryterium kluczowym (i warunkiem uczestnictwa w konkursie) jest wykorzystanie w projekcie rozwiązań marki Komandor.

Wyobraźnia bez ograniczeń

Organizator nie narzuca kryteriów stylistycznych czy tego, które produkty mają być wykorzystane w projekcie. Mogą to być zarówno zabudowy czy szafy przesuwne, łóżka na wymiar, garderoby, biurka czy przeszklenia Lumi. Paleta rozwiązań i produktów marki Komandor jest tak szeroka, że znajdą zastosowanie w każdej sferze.

Garderoba lumi SOFT LOFT - SYPILANIA - Komandor
Garderoba LUMI

Dostęp do modeli niezbędnych do zastosowania w projekcie uczestnicy otrzymają po rejestracji na stronie konkursowej (www.komandor.pl/konkurs). Pracę konkursową oznaczoną kodem otrzymanym podczas rejestracji trzeba wysłać na adres odpowiedni e-mail (konkurs@komandor.pl).

– Chcemy pokazać specjalistom od wnętrz nowe produkty marki Komandor i pomóc odkryć im ich potencjał. Od 30 lat jesteśmy obecni w domach w Polsce i na całym świecie. Razem z architektami i projektantami wnętrz odkryjemy nowe możliwości, jakie nasze rozwiązania dają współczesnym wnętrzom. Do udziału w konkursie zapraszamy zarówno doświadczonych projektantów, jak i tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w świecie wnętrz – mówi Rita Emilia Kozłowska, sukcesorka marki i przewodnicząca jury konkursu. Ważną inspiracją do tworzonych projektów może być dla uczestników konkursu Trendbook marki Komandor (https://www.komandor.pl/katalog-online/trendbook), w którym pokazano wnętrza w 5 stylach zaprojektowanych z wykorzystaniem rozwiązań polskiego producenta.

Garderoba orto - NEUTRAL - Komandor
Garderoba ORTO

Profesjonalne jury, atrakcyjne nagrody

Prace oceni jury złożone z ekspertów branżowych. Pracami jury pokieruje Rita Emilia Kozłowska – sukcesorka marki Komandor i architekt wnętrz z wykształcenia. W komisji konkursowej będzie też Anna Błaszczyk (pracownia ArteWizjon, specjalistka od architektury mieszkaniowej, stref relaksu i wypoczynku), Agnieszka Pasieka-Adamek (właścicielka pracowni Atoato, szkoleniowiec projektu Przedsiębiorczy Architekt), Maciej Dańczura (szkoleniowiec i twórca cyklu szkoleń Metr na Metr), a także Przemysław Szklarzewski (twórca platformy Archidesk.pl).

Szafa przesuwna w sypialni - DARK - Komandor
Szafa przesuwna w sypialni

Na laureatów konkursu czekają nagrody finansowe oraz promocja nagrodzonych projektów w ogólnopolskich mediach. Laureat nagrody głównej otrzyma 5000 zł. Przewidziano też dwa wyróżnienia w wysokości 2000 i 1000 zł.

– Zwycięski projekt będziemy analizować z naszym działem R&D i wierzymy, że będzie na tyle atrakcyjny, że zostanie wprowadzony do katalogu wzorów mebli marki Komandor. Być może ten konkurs będzie początkiem współpracy nad autorską kolekcją mebli, która trafi do nowego projektu przygotowywanego przez naszą firmę – zdradza Rita Emilia Kozłowska.

Prace konkursowe można zgłaszać od 1 października do 16 grudnia 2022 roku. Laureatów poznamy 16 stycznia 2023 roku.


Zobacz również: LUMI – system witryn i przeszklonych drzwi Komandora | Komandor i garderoby typu walk-in closet

Szafa uchylna w sypialni - MODERN - Komandor
Szafa uchylna w sypialni
Szafa w sypialni - CHROMATIC - Komandor
Szafa w sypialni
Rita Emilia Kozłowska - jury konkursu marki Komandor
Rita Emilia Kozłowska
Anna Błaszczyk - jury konkursu marki Komandor
Anna Błaszczyk
Maciej Dańczura - jury konkursu marki Komandor
Maciej Dańczura
Agnieszka Pasieka-Adamek - jury konkursu marki Komandor
Agnieszka Pasieka-Adamek
Przemysław Szklarzewski - jury konkursu marki Komandor
Przemysław Szklarzewski
Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter