Konzept Home: produkt użyteczny, trwały i niepowtarzalny

Konzept Home: produkt użyteczny, trwały i niepowtarzalny

Konzept Home to firma z Wrocławia projektującą oraz produkującą nowoczesne i dynamiczne meble oraz dodatki do wnętrz. Kierują swoją ofertę do osób odważnych, kreatywnych i lubiących się otaczać oryginalnymi rzeczami.

Ich zrównoważone podejście do biznesu pozwala tworzyć rzeczy dostępne dla każdego odbiorcy, wrażliwego na nowoczesne wzornictwo w rozsądnej cenie. Produkty wyróżniają się nie tylko unikalnym charakterem i użytecznością, ale są one przede wszystkim tworzone z myślą o potrzebach odbiorcy, który oczekuję czegoś więcej niż tylko ciekawego designu – który wymaga aby wybrany produkt był użyteczny i trwały, a ponad wszystko niepowtarzalny.

Wybraliśmy dla Was kilka projektów, które wpadły nam w oko.

Cubix to mini regał, który udowadnia, że nawet najmniejszy mebel może stać się ozdobą wnętrza. Elementy z których się składa pozwalają złożyć zarówno klasyczną wersję jak i wariant dla osób szukających odważnych form. Cubix jest dostępny wersji naturalnej oraz białej.

 

 

 

 

 

Kwadro to kwadratowy blat wykonany ze sklejki brzozowej został oparty na czterech smukłych nogach. Połączenie to tworzy unikalny symbol krzyżyka, który przykuwa uwagę. Olejowane krawędzie stolika pozwalają wyeksponować ich piękną i wyjątkową strukturę. Kwadro dostępny jest w wersji czarnej i białej.

 

 

 

 

 

Podium ze skrzynką to świetne rozwiązanie do salonu na stworzenie średniej wielkości regału, który z pewnością pomieści wiele książek i czasopism, możesz go ustawić w wersji klasycznej lub obróć o 90 stopni i wprowadź trochę ekstrawagancji do swojego mieszkania. Bardzo ładnie komponuje się z nim mała skrzynka ze zdobionym frontem dzięki czemu całość mocno przyciąga wzrok.

 

 

 

 

 

Okrągły stolik kawowy Ringo, którego punktem skupiającym wzrok z pewnością stanie się krzyżyk. Przedstawia ciekawy kontrast sklejki oraz kolorystyki stolika dzięki czemu na intensywnej barwie okrągłego blatu możemy przedstawić charakterystyczną strukturę drewna.

 

 

 

 

 

Ringo&Podium – to ciekawa aranżacja pokazująca w jaki sposób wykorzystać małą przestrzeń na stworzenie przytulnego miejsca w którym z przyjemnością można się zrelaksować przy filiżance kawy oraz w towarzystwie ulubionej książki.

 

 

 

 

 

Świeczki  LAMPIO_H wprowadzą wyjątkowy klimat do twojego wnętrza, prezentują się świetnie pojedynczo lub w zestawie. Stanowią świetną formę dekoracji w ciągu dnia jak i wieczorem pokazując kontrast materiałów oraz wyjątkową estetykę uchwyconą w krawędzi świecznika.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter