Krudo: projektowanie slow design

Krudo: projektowanie slow design

Marka Krudo powstała z zamiłowania do wnętrz industrialnych, skandynawskich, vintage i shabby chic. Swoje projekty tworzą ręcznie w koncepcji slow design. Poświęcają im tyle uwagi i pracy ile jest potrzebne. Wszystkie lampy i meble mogą zostać spersonalizowane i wykonane na zamówienie indywidualne.

Zobaczcie projekty, które nas zachwwyciły!

Lampa loftowa Mokotov
Mokotov to lampa podłogowa w stylu industrialnym. Najwięcej uwagi skupia stalowy klosz, który możemy odsunąć od lampy na odległość 63 cm. Dodatkowo „harmonijka” posiada możliwość obrotu o 90° w prawo i lewo. Taka funkcja daje nam wiele możliwości np. gdy zamierzamy poczytać książkę – ustawiamy wysokość lampy, wysuwamy klosz, a po zakończonej czynności wsuwamy klosz. Lampa w całości wykonana ręcznie z wysokiej jakości drewna i stali. Istnieje możliwość personalizacji pod względem koloru lampy i kabla. Wysokość: 170 cm. | Podstawa: 40 x 22 cm. | Klosz: ∅ 28 cm.

Lampa trójnóg Brooklyn
Lampa Brooklyn to doskonały wybór do pokoju dziecka. Pomalowana na kolor miętowy wprowadzi dużo świeżości i energi do pomieszczenia. Lampa dostępna jest również w wersji białej, czarnej, brązowej. białej przetartej, czarnej przetartej. Dodatkowo możemy ją pomalować na dowolny kolor wybrany przez Ciebie. Trójnóg wykonany został z wysokiej jakości drewna. Abażury dostępne są w 4 kolorach: biały, czarny i czerwony – wykonane zostały z materiału, natomiast przezroczysty z PCV. Wysokość: 187,5 cm. | Szerokość: 52 cm.

Lampka skandynawska Bulb
Lampka stołowa w skandynawskim stylu, która swoim kształtem przypomina żarówkę. Wykonana została z drewna. Istnieje możliwość pomalowania lampy na dowolny kolor. Wysokość: 36 cm. | Szerokość: 25,5 cm.

Lampa loftowa OLD SHABBY
Lampa loftowa OLD SHABBY to doskonały wybór do wnętrz w stylu industrialnym, loftowym i vintage. Wykonana została w całości ze stali. Po pomalowaniu na biało została dodatkowo przetarta, tak aby uzyskać efekt postarzenia. Wykorzystane w lampie śruby, podkładki i łańcuszek nadają lampie retro charakteru. Lampa może zostać pomalowana na dowolny kolor. Wysokość: 102 cm. | Szerokość: 28 cm.

Lampa industrialna Syrius
Syrius to lampa, która powstała z połączenia dwóch stalowych obręczy. W całości wykonana ze stali, naszpikowana mnóstwem elementów, które razem nadają lampie charakteru. Ręcznie wykonana. Możliwość pomalowania na inny kolor. Wysokość: 115 cm. | Szerokość: 30 cm.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter