Lady chłodnicze marki RAPA – potrzebny chłód, który ogrzewa wnętrze

Lada chłodnicza – niepozorny element wyposażenia każdego niewielkiego sklepu osiedlowego czy supermarketu, ale też cukierni lub piekarni. Dzięki marce RAPA lady chłodnicze to jednak coś więcej niż urządzenia do przechowywania żywności, która potrzebuje niższej temperatury – to funkcjonalne, a jednocześnie niezwykle designerskie przeszklone elementy wyposażenia, które jeszcze lepiej wyeksponują Twój produkt, a jednocześnie wpiszą się w aranżację każdego lokalu usługowego.

Dobra lada – Dobry Wzór

Nie bez powodu lady chłodnicze z linii SiX marki RAPA znalazły się w tegorocznym finale konkursu Dobry Wzór – jednego z najstarszych, polskich wydarzeń wzorniczych, podczas którego Jury, a także Eksperci Instytutu Wzornictwa Przemysłowego doceniają innowacyjność i piękno współczesnych projektów, odpowiadających na aktualne zapotrzebowania rynku. Nowoczesne urządzenia wyróżniają się przemyślanym designem, który jest synonimem zarówno estetyki, jak i funkcjonalności, a także wygody użytkowania.

Lady chłodnicze marki RAPA - kolekcja SiX

Połączenie tradycji i natury zaowocowało stworzeniem lekkich w odbiorze, a jednocześnie solidnych konstrukcji przeszklonych, które jednocześnie chłodzą, ale również eksponują towar. Wykorzystane materiały, takie jak panele frontowe w drewnianym klimacie czy też ich nowoczesne, połyskujące odsłony w dowolnym wariancie kolorystycznym sprawiają, że lady chłodnicze RAPA doskonale wpisują się w klimat loftowych stoisk mięsnych, eklektycznych kawiarni czy minimalistycznych cukierni.

Funkcjonalność lad chłodniczych marki RAPA

Nietuzinkowy, odpowiadający na nowoczesne potrzeby klientów wygląd idzie w parze z funkcjonalnością urządzeń marki RAPA. Dowodzi tego fakt, że lady mają różne długości, a dodatkowo, dzięki modułom, można z nich tworzyć konstrukcję, które doskonale wpiszą się w rozkład danego lokalu. O odpowiednią ekspozycję towaru troszczy się natomiast oświetlenie o odpowiedniej barwie, która maksymalnie uatrakcyjni każdy typ produktu – od mięsa, przez nabiał aż po ciasta czy też towary, które wymagają neutralnego podkreślenia ich walorów wizualnych.

Lady chłodnicze marki RAPA - kolekcja SiX

Warto zwrócić uwagę również na samo przeszklenie, które zostało wykonane ze szkła hartowanego, zapewniającego nie tylko bezpieczeństwo i trwałość na urazy mechaniczne, ale również estetyczny wygląd lady chłodniczej. Wbudowany system osuszania szyb zadba o to, by nieestetyczne zacieki czy para nie zakłócały przejrzystości urządzenia, tym samym nie zaburzając atrakcyjności ekspozycji.

Marka RAPA zadbała również o to, aby przeszklenie swoją formą wpisywało się w aranżację lokalu usługowego – klienci mają do wyboru prosty lub gięty typ szyby. Funkcjonalność ukazuje się również na polu finansowym, a wszystko za sprawą czynnika chłodniczego R290. Tutaj energooszczędność idzie w parze z ekologią, a ten fakt ma pozytywny wpływ nie tylko na portfel przedsiębiorcy, ale również na środowisko.

Lady chłodnicze marki RAPA - kolekcja SiX

Lada chłodnicza już dawno przestała być nieestetycznym elementem wyposażenia wnętrz. To właśnie między innymi dzięki marce RAPA stała się urządzeniem niezwykle designerskim, ale jednocześnie praktycznym i przyciągającym swoją uniwersalnością.

Zobacz również: Nietypowa ozdoba wnętrza – telewizor Philips | iRobot z wyjątkowymi grafikami autorstwa Anny Halarewicz

Lady chłodnicze marki RAPA - kolekcja SiX
Lady chłodnicze marki RAPA - kolekcja SiX
Lady chłodnicze marki RAPA - kolekcja SiX
Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter