Lampy wiszące Longis od KASPA

Lampy wiszące Longis od KASPA

O marce Kaspa pisaliśmy już jakiś czas temu (tutaj możecie przeczytać), dzisiaj chcemy pokazać Wam kolekcję lamp wiszących – LONGIS.

Dzięki nienarzucającym się kształtom oraz zestawieniu klasycznych materiałów – przezroczystego szkła, tekstylnej otulinie przewodu zasilającego i metalowych elementów o barwie chromu – lampy te podkreślą wyjątkowość salonu czy jadalni. Do wyboru są trzy niebanalne formy szklanego klosza. Świetnie prezentują się zarówno solo, jak również w dowolnym zestawieniu. Ich wspólną cechą jest miękka linia, oszczędny styl oraz możliwość uzyskania wyraźnej i wręcz namacalnej obecności światła w przestrzeni. Ciekawym wyróżnikiem rodziny lamp LONGIS jest sześć wariantów koloru tekstylnego oplotu przewodu zasilającego: biały, czarny, zielony, niebieski, biało-czarny i czerwony. Dzięki temu do dyspozycji mamy aż 18 wariacji, co pozwala na dowolne kształtowanie wybranych stylizacji!

Szkło pochodzi z polskiej huty, dmuchane jest polskimi płucami i obrabiane polskimi rękami. Całość lamp składana jest w niedużym zakładzie produkcyjnym na południu Polski. Lampy posiadają certyfikat ZETOM, jednostki atestacji z akredytacją niemieckiego TUV. W 2016 kolekcja LONGIS dostała nominację do konkursu „Dobry wzór” organizowanego przez IWP oraz otrzymała znak jakości „Home Zone 2017 – jakość i niezawodność”.

PLN Design jest partnerem Home Zone.

 

 

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter