Little Form Studio: sam odpicuj swoje meble

Czy wiecie, że 99% mebli ma możliwość wymiany nóg w kilka minut? Oznacza to, że zmiana ich wyglądu jest naprawdę łatwa i wymaga tylko chwili pracy, a końcowy efekt może być piorunujący! Jak tego dokonać? Przeczytajcie o marce Little Form Studio, która oferuje takie produkty do stylizacji mebli, jak: nogi, gałki, wieszaki, itd.

Marka Little Form Studio

Marka Little Form Studio oferuje artykuły meblowe mniejszego formatu, takie jak: nogi do kanap, łóżek, foteli, małe stoliki pomocnicze, gałki, wieszaki. Ich produkty dedykowane są osobom, które chcą stosunkowo niewielkim kosztem sprawić, że za pomocą dodatków ich mieszkanie nabierze osobistego charakteru. Ich klienci to osoby, które cenią dobrą jakość w dobrej cenie oraz są otwarte na nowe rozwiązania.

Design i wysoka jakość

Wszystkie produkty marki wyróżniają się dobrej jakości wykonaniem oraz starannym, atrakcyjnym wzornictwem. Marka stawia na design, wysokiej jakości produkty (staranność ich wykonania, wzornictwo) oraz wzorcowy kontakt z klientem.

„Tworzymy świat koloru i wolności. Bez granic. Chcemy uwalniać myśli i sprawiać, by świat był ładniejszy. Aby to osiągnąć wystarczą małe zmiany. Wierzymy, że mała zmiana może przynieść duży efekt. Robimy to tworząc elementy mebli, które odmienią wnętrze mieszkania. Produkt, który oferujemy powstaje z drewna pozyskanego w sposób odpowiedzialny. Kształtu nadają mu ludzie z pasją, a pokrywa go warstwa ekologicznego lakieru. Uwolnij wnętrze” – mówi twórczyni marki Agata Sikorska.

Historia Little Form Studio

Little Form Studio to studio projektowe oferujące art meblowe małego formatu. Założycielką marki jest Agata Sikorska, która z wykształcenia i doświadczenia jest analitykiem finansowym. Postanowiła zamienić pracę w korporacji na realizację swoich marzeń o otaczaniu się pięknymi przedmiotami. Co ważne, oferowane przez nich produkty (nogi do mebli, gałki do mebli, wieszaki, stoliki) powstają z drewna pozyskanego w sposób odpowiedzialny. Kształtu nadają im ludzie z pasją, a pokrywa je warstwa ekologicznego lakieru.

To co? Bierzemy się za odpicowywanie naszych mebli?

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

Wpisz szukane słowo i kliknij enter