LOFTLIGHT: lampy z betonu

Marka LOFTLIGHT istnieje na polskim rynku od 2012 roku. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu, gdzie znajduje się showroom i można obejrzeć wszystkie modele produkowanych lamp.

W okresie swojej działalności, LOFTLIGHT konsekwentnie rozszerza swoją ofertę lamp z betonu, która obejmuje dzisiaj kilkanaście modeli. Z uwagi na wyjątkowe walory estetyczne i unikalny charakter kolekcji, LOFTLIGHT był jedną z nielicznych polskich firm biorących udział w prestiżowych targach Euroluce 2015 w Mediolanie. Ponownie na forum międzynarodowym firma prezentowała swoją kolekcję na największych targach oświetleniowych Light+Building 2016 we Frankfurcie.

Obecnie w ofercie przeważają ręcznie wykonywane lampy betonowe, z których każda może zostać wykonana na indywidualne zamówienie w wybranym odcieniu z naturalnej gamy kolorów – poczynając od czerni, przechodząc przez odcienie szarości, aż do jasnego, naturalnego koloru betonu. Tegoroczną nowością jest kolor chocolate concrete. Betonowe klosze łączone są z dodatkami ze stali nierdzewnej, miedzi i mosiądzu. Uzupełnienie stanowią indywidualnie dobierane kable w oplocie – z metalu, lnu i bawełny. Wszystkie komponenty można łączyć w wybranych przez siebie konfiguracjach.

Kolekcja obejmuje również metalowe lampy industrialne oraz lekkie i przestrzenne lampy z duoflexu.

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter