LookBook by PLN Design, czyli #wspierampolskiemarki

Ile razy każdy z nas stanął przed niemałym problemem wyboru… prezentu, upominku, podarunku, niespodzianki. Zwał jak zwał, ale wiemy sami po sobie, że jest to zawsze spory kłopot, tym bardziej że okazji jest całkiem sporo – urodziny, imieniny, dzień babci, dzień dziadka, dzień matki, dzień ojca, Wielkanoc, Boże Narodzenie, ale też są takie wydarzenia, jak rocznica ślubu, awans w pracy, narodziny dziecka i jeszcze wiele, wiele innych. A najważniejsze prezent można wręczyć też bez okazji! Pamiętajcie, żeby wybierać produkty polskich marek i promować akcję #wspierampolskiemarki! My również się do niej dołączamy. Przed Wami nasz prezentownik z polskim designem, czyli Lookbook by PLN Design!

61 stron i ponad 50 pomysłów na prezent z polskim designem!

Oddajemy w Wasze ręce Lookbook by PLN Design, który od początku robiliśmy sami. Kierując się tym, co nam samym się podoba i co chcielibyśmy dostać od innych. Dlatego znajdziecie w nim całkiem sporo kategorii m.in. biuro, biżuteria, ceramika, kosmetyki, książki, plakaty, tekstylia.

Tartaruga - Lookbook by PLNDesign

Kierowaliśmy się również jakością i zaufaniem do marek. Chcieliśmy dać Wam „ściągę z prezentów”, które będą charakteryzowały się świetną jakością, ale też designem. Dla mamy, taty, męża, żony, chłopaka, dziewczyny, babci i dziadka. Zgromadziliśmy ponad 50 propozycji prezentowych i wierzymy, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Okazji w naszym życiu do wręczania prezentu nie brakuje, musi nam przypominać o tym data w kalendarzu. I tym tez kierowaliśmy się, zbierając pomysły na prezenty. Wiele z nich może być niezwykle użytecznych w naszym życiu codziennym. Kupując te produkty, wspieracie małe manufaktury, które potrzebują Waszej pomocy!

Talerze Look at Me plates - Lookbook by PLNDesign

Pomysłów na prezent będzie jeszcze więcej!

Te 50 propozycji to tylko początek. Regularnie chcemy Wam dodawać do LookBooka nowe pomysły. Każdego dnia przeszukujemy internet w celu znalezienia perełek, więc spodziewajcie się wielu niespodzianek i zaskoczeń!

Zestaw świeczek CALMA and TERRA - Lookbook by PLNDesign

Jak pobrać LookBook by PLN Design?

A jeśli teraz myślisz sobie „Muszę go mieć” to proszę bardzo! Jest jeden sposób:

    • Dopisz się do naszego newslettera, a raz w miesiącu otrzymasz przegląd najciekawszych artykułów na plndesign.pl + oczywiście LookBook by PLN Design!
    • A jak już się zapiszesz to się nie wypisuj się! Co miesiąc otrzymasz od nas aktualizację LookBook by PLN Design, w której znajdziesz nowe, ciekawe polskie marki!

Taca dekoracyjna Ocean - Styrylska Design - Lookbook by PLNDesignAqua Posters - Studio Warto - Lookbook by PLNDesign Marta Pakowska - plakat kobieta XXXI - Lookbook by PLNDesign Skarpetki True Vincent - Many Mornings - Lookbook by PLNDesign Koszulka Zołza - Pan Tu Nie Stał - Lookbook by PLNDesign Onda office - Nudo Design - Lookbook by PLNDesign Ministerstwo Dobrego Mydła - Set śliwka - Lookbook by PLNDesign Octopusowe notesy - Vaczor - Lookbook by PLNDesign Ewa Grol - Dmuchawce to kolczyki - Lookbook by PLNDesign Ceramiczna deska do krojenia - BVSK - Lookbook by PLNDesign

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter