Lui Store: miejsce dla pasjonatów mody i wielbicieli pięknych wnętrz

Lui Store to nowe miejsce na modowej mapie Warszawy, butik zlokalizowany przy. Mokotowskiej 26,  ulicy skupiającej polski i zagraniczny design. Butik oferuje kolekcje młodych projektantów z Londynu, Nowego Jorku, Paryża.

Lui Store to również piękne miejsce, które prezentuje modę w sposób bardziej przypominający galerię, niż standardowy butik. Przestrzeń została zaprojektowana przez Dmowski & Comp. i Mateusza Tańskiego, w taki sposób, aby subtelnie podkreślać urodę wyeksponowanych w niej rzeczy. Całość składa się z marmuru, mosiądzu połączonych z pudrowym różem i granatem. Pomimo minimalistycznego klimatu, wnętrze nie zatraciło ciepła i kobiecej subtelności. Lui Store wygląda jak butik z Nowego Jorku czy Mediolanu, ale przestrzeń nie onieśmiela, nie stwarza dystansu, a raczej zachęca do zakupów, czy po prostu spędzenia tam kilku spokojnych chwil.

W Lui Store znajdziemy ubrania, bieliznę i szeroki wybór akcesoriów dla kobiet. Do marek, które można było znaleźć w Lui, od momentu jego powstania, takich jak m.in. RIXO London, 3.1. Philip Lim, Coyottes de Paris, Rodarte, Attico, Justine Clenquet, Nina Kostens, Jonathan Simkhai, D’ESTREE dołączyły: Zanzan i ANNA+NINA.

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter