Lush Life – siłownia i SPA w Turku projektu MADAMA

Moda na zdrowy tryb życia trwa. Miejsc, gdzie można go realizować jest coraz więcej. Jednym z nich jest przestrzeń Lush Life, zaprojektowana przez architektki z pracowni MADAMA, w której mieści się siłownia oraz salon odnowy biologicznej. Punkt zlokalizowany w Turku nieopodal Poznania wyróżnia się jednak dopracowanymi w każdym detalu wnętrzami, które sprawią, że łatwiej będzie zmobilizować się do regularnej aktywności.

Lush Life – Fitness & Beauty

Wnętrza Lush Life są urokliwe i eleganckie, a jednocześnie dostosowane do usługowego charakteru. W gabinetach i przy recepcji dominują modne kolory: milenial pink, beże, szarości i antracyt. Architekci zdecydowali się na połączenie różnych deseni i wzorów. Przy recepcji, na ścianie znalazły się ciemne aksamitne obicia kontrastujące z ladą recepcyjną w kolorze pudrowego różu. Z drugiej strony ściany zostały wzbogacone o roślinny print, powstały w ramach indywidualnego zamówienia. Stanęły tam także pikowane ławy w stylu glamour i jasne krzesła.  Obok znalazł się przytulny kącik zabaw dla dzieci.

Okrągłe lustro i zielona komoda w SPA znajdującym się w Lush Life w Turku

Siłownia i SPA z klimatem

W dwóch gabinetach umiejscowiono designerskie konsole i okrągłe lustra. W pierwszym pomieszczeniu prym wiedzie pastelowy róż, zaś drugie utrzymane w ciemniejszych kolorach, zarówno jeśli chodzi o ściany, jak i dodatki. W obu znalazły się też korespondujące z recepcją roślinne printy oraz dekoracyjne żarówki. Jesteśmy przyzwyczajeni, że takie miejsca zazwyczaj są chłodne i ascetyczne, jednak obecność różnych tkanin i kolorów sprawia, że zapanował w nich przyjazny i sprzyjający relaksowi klimat.

Tapeta z motywem roślinnym w siłowni i SPA Lush Life

Strefa beauty i profesjonalna siłownia w Lush Life

Szatnia oraz część przeznaczona do ćwiczeń jest bardziej minimalistyczna. W całości utrzymana w czerni i bieli. Geometryczne wieszaki umieszczone w przebieralni pochodzą z firmy take me HOME a jasna posadzka od Poliflor. Na siłowni również króluje biel okalająca ściany z imitacją cegły, które w tym przypadku przełamuje czarny sprzęt do ćwiczeń Hammer Strength. Ciekawym urozmaiceniem tej przestrzeni jest przyjemne oświetlenie ledowe o ametystowym i niebieskim zabawieniu, dodatkowo wyznaczające podział na strefy cardio i siłową.

Ogromne różowe lustro i różowa komoda w SPA Lush Life

Pracownia MADAMA

Biuro architektoniczne MADAMA tworzy duet kreatywnych i doświadczonych architektów. Ich celem jest tworzenie unikalnej atmosfery wnętrz już na poziomie projektu. Ich przestrzenie inspirują i wyzwalają pozytywną energię. Architekci MADAMA są obecni podczas całego procesu powstawania projektu, począwszy od koncepcji aż do końca jej realizacji. Gwarancją spektakularnego efektu jest przywiązanie do szczegółów i dobór świetnej jakości materiałów. MADAMA ma na koncie zarówno projekty mieszkań wykończonych „pod klucz” jak i przestrzennych oraz wymagających obiektów użytku publicznego.

Pracownia ma na swoim koncie wiele ciekawych realizacji, takich jak np. apartament na Żoliborzu, czy przestrzeń z unikatową historią miejsca na Pradze Północ.

Zobacz również: Cabinet Barbiere – luksusowy gabinet kosmetyczny | Medicover Stomatologia w Łodzi

Ogromne okrągłe lustro i niebieska ściana w siłowni i SPA Lush Life w Turku
Dwa duże okrągłe lustra w SPA Lush Life
Piękna, różowa komoda o okrągłe lustro zawieszone na ścianie
Regał z odżwykami w siłowni i SPA Lush Life w Turku
Różowe schody w siłowni i SPA Lush Life w Turku
Pokój z tapetą z motywem kwiatowym
Sala siłowni podświetlona na fioletowo
Piękne lampy w siłowni i SPA Lush Life w Turku
Sala do ćwiczeń w siłowni i SPA Lush Life w Turku
Szatnia damska w siłowni Lush Life
Salon SPA z komodą z niebieskim frontem w siłowni i SPA Lush Life w Turku
Recepcja z różą ladą i niebieską ścianą w siłowni i SPA Lush Life w Turku
Wnętrze siłowni Lush Life podświetlone na fioletowo
Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter