made for bed: modułowe zagłówki

made for bed: modułowe zagłówki

Nasze najnowsze odkrycie! Poznajcie mdułowe zagłówki made for bed. Modułowa budowa zagłówków made for bed otwiera zupełnie nowe możliwości w urządzaniu wnętrz. Łatwo dobrać odpowiedni rozmiar zagłówka, a korzystając z kreatora dostępnego na stronie www można eksperymentować zestawiając ze sobą różne tkaniny i kolory, aby osiągnąć niepowtarzalny efekt.

Firma KMK Studio, do której należy marka made for bed powstała w 2012 roku jako przedsięwzięcie rodzinne. Zaczęło się od pomysłu, a właściwie potrzeby, na którą ten pomysł był odpowiedzią. Remontując mieszkanie Kamila (marketingowiec) i jej mąż Krzysztof (grafik) chcieli urządzić sobie ładną i komfortową sypialnię. Podobały im się łóżka z wygodnymi, miękkimi zagłówkami. Jednak istniejące na rynku rozwiązania albo kosztowały fortunę, albo zupełnie nie odpowiadały im pod względem stylu. Dlatego kupili proste i niedrogie łóżko, a zagłówek postanowili zrobić sami. Nie mogli zdecydować się na jeden kolor materiału, dlatego wybrali kilka, którymi pokryli sześć prostokątnych modułów, a następnie połączyli je w jedną całość. Pomysł sprawdził się świetnie, a oni zaczęli zastanawiać się, czy nie dałoby się go rozwinąć. W tym pomogła im Maja – kuzynka Kamili – inżynier, z doświadczeniem w sprzedaży. Przez kilka miesięcy wspólnie dopracowywali konstrukcję, wyszukiwali najciekawsze tkaniny, negocjowali z dostawcami. Stworzyli takie produkty, jakie sami chcieliby kupić i używać na co dzień.

„Bardzo duży nacisk położyliśmy na jakość i detale” – mówi Kamila Badowska-Chuć – prezes zarządu spółki KMK Studio. „Zależało nam, aby tworzyć pro- dukty, które będą nie tylko piękne i funkcjonalne, ale także wygodne w transporcie i montażu, które będą ładnie wykończone nawet w miejscach, których nie widać podczas normalnego używania. Ta dbałość o szczegóły jest wyrazem szacunku dla ludzi, którzy decydują się wydać pieniądze na nasze produkty. Chcemy, aby mieli oni poczucie obcowania z wysoką jakością przez cały okres użytkowania produktów made for bed. A nawet wcześniej – jeszcze zanim zdecydują się na zakup” – dodaje.

„Większość osób zainteresowanych produktami made for bed pierwszy kontakt z naszą marką nawiąże poprzez naszą witrynę internetową” – mówi Krzysztof Chuć, odpowiedzialny za artystyczną stronę przedsięwzięcia. „Projektując ją postawiliśmy przed sobą następujące cele: ma być nowoczesna, inspirująca i przyjazna. Ale przede wszystkim ma umożliwiać realizację pomysłów wszystkich osób, które chcą w twórczy sposób wyrazić swoją indywidualność. W kilka chwil możesz stworzyć wyjątkowy projekt zagłówka, a my go dla Ciebie zbudujemy i przyślemy Ci go domu”.

„Dzięki modułowej budowie możemy zagłówki wy- syłać w znormalizowanych kartonach, jako standardowe przesyłki kurierskie, co bardzo obniża koszty transportu” – wyjaśnia Maja Bochniak, czuwająca nad logistyką i produkcją. „Przemyślana konstrukcja, odpowiedni dobór materiałów oraz optymalizacja procesu produkcji i wielkości zamówień na podzespoły pozwalają nam zaoferować doskonałą jakość i cenę. Bez kompromisów, ponieważ oba te aspekty są dla nas równie ważne. Dostawcy zostali dokładnie sprawdzeni pod kątem jakości (zwykle są to firmy zaopatrujące uznanych producentów), a fabryka w której produkujemy nasze zagłówki wytwarza meble, które trafiają m.in. na wymagające rynki Europy Zachodniej”.

„Trudno byłoby przecenić to, jak ważny w dzisiejszych czasach jest styl” – podkreśla Krzysiek. „To, jak się ubierasz, jakiej słuchasz muzyki wiele o Tobie mówi. Teraz Twoja sypialnia może wyglądać tak, jak chcesz, co na pewno poprawi Ci samopoczucie i sprawi, że poczujesz się w niej lepiej, nie wspominając o tym, że taki zagłówek jest szalenie praktyczny. Jeśli lubisz w łóżku poczytać, albo powylegiwać się z komputerem na kolanach, to wiesz, co mam na myśli. A jeśli Twoje dziecko chce czasem poskakać po łóżku, to nie musisz już dłużej martwić się, że zaraz uderzy się w ścianę… Nie twierdzę, że nasze zagłówki odmienią całe Twoje życie” – śmieje się Krzysiek – „ale ta mała zmiana na pewno będzie na plus. Kiedy zawiesisz już nad łóżkiem nasz zagłówek będziesz się zastana- wiać jak w ogóle wcześniej można było się bez niego obejść”.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter