Maria Murawsky i wnętrza Vogue Polska

Kiedy spotykają się ludzie tworzący marki z najwyższej półki, powstają rzeczy doskonałe w każdym calu. Piękne, wyrafinowane, funkcjonalne. Najlepszym przykładem jest nowa siedziba redakcji Vogue Polska, autorstwa architektki Marii Murawsky, zrealizowana z udziałem firmy ZAJC. Ta prawdziwa perła designu zachwyca klasą i bezpretensjonalnością.

Maria Murawsky i wnętrza Vogue Polska

Polska redakcja najbardziej eleganckiego ze światowych miesięczników mieści się w luksusowym hotelu Raffles Europejski Warsaw. Sposób, w jaki zostały urządzone wnętrza Vogue Polska, oddaje ducha zarówno wydawnictwa, jak i miejsca. Modowe trendy spotykają się tu z tradycją, nowoczesność z historią, a wielkomiejska elegancja z domową atmosferą. Całość spina spójny, konsekwentny styl zaproponowany przez rozmiłowaną w minimalizmie architektkę.

Maria Murawsky i wnętrza Vogue Polska

Domowy klimat redakcji Vogue Polska

Wnętrza nawiązują do stylistyki lat 80. Miały mieć nie biurowy, a ciepły i domowy klimat.  Wydawcy Vogue Polska, zależało by biura miały polski charakter. I tak też się stało. Pojawiło się w nim dużo fornirowanych paneli w lekkim połysku oraz liczne drewniane żebrowania. Elementy te wykonała firma ZAJC, odpowiedzialna za realizację lady recepcyjnej, paneli naściennych ze zintegrowanymi drzwiami, kuchni oraz garderoby. Wysokie standardy jaki narzuciła sobie ta meblarska marka od początku swojego istnienia stały się jej wizytówką. Po latach obecności na rynku jakość produkcji i nienaganny montaż są gwarancją satysfakcji dla inwestorów oraz użytkowników.

Maria Murawsky i wnętrza Vogue Polska

Nie inaczej jest w przypadku realizacji tego niezwykłego wnętrza. Wysmakowane detale zaprojektowane przez architektkę zostały wykonane z najlepszych materiałów, z wielką dbałością o szczegóły. W efekcie harmonijnej współpracy wszystkich zaangażowanych w projekt, powstała przestrzeń pobudzająca kreatywność, dodająca energii i sprzyjająca skupieniu. A co najważniejsze wnętrze Vogue Polska współgra z DNA kultowego miesięcznika, którego misją jest dostarczanie czytelnikom pięknych zdjęć, wysokiej jakości dziennikarstwa i niezliczonych inspiracji. Wszystko po to, by jeszcze skuteczniej rozkochiwać Polaków w modzie. A teraz dodatkowo w designie wnętrz.

Maria Murawsky i wnętrza Vogue Polska Maria Murawsky i wnętrza Vogue Polska Maria Murawsky i wnętrza Vogue Polska Maria Murawsky i wnętrza Vogue Polska

Zdjęcia: Tom Kurek 

 

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter