Marka Tubądzin i kolekcja GLEAM Macieja Zienia

Przy kolekcjach LUCID i SCORIA, przyszedł czas na karnawałowy przepych. Najnowsza kolekcja GLEAM Macieja Zienia dla Ceramiki Tubądzin to propozycja dla klientów ceniących odważne, pałacowe przestrzenie. Paradoksalnie jednak, dzięki swoim dekorom płytki te nadadzą blasku nawet małej łazience.

Kolekcja GLEAM Macieja Zienia – haute couture w branży płytek ceramicznych

Kolekcja GLEAM to trzecia z czterech łazienkowych nowości Macieja Zienia w formacie 33 x 90 cm. Odnaleźć w niej można elegancki przepych, jest bowiem inspirowana białym marmurem Panda White, wydobywanym w Indiach, który charakteryzuje mocne, czarne użylenie. Maciej Zień zaproponował jednak łagodniejszą wariację na temat tego pięknego kamienia. Wzory płytki ściennej mają o wiele bardziej rozmyte żyłki, przypominają chmury, które – niczym po niebie – płyną przez elegancką, białą taflę płytki.

Marka Tubądzin i kolekcja GLEAM Macieja Zienia

Maciej Zień  jest projektantem, którego znamy z pierwszych stron gazet modowych. Kolekcja GLEAM to zdecydowanie haute couture w branży płytek ceramicznych – pełna przepychu, złota, czerni, bieli i połyskującej elegancji. Samo słowo „gleam” po angielsku oznacza zarówno poświatę jak i połysk, blask. Gwiazdy estrady na ważne wydarzenia lub wielkie przyjęcia zakładają kreacje od Macieja Zienia. Wszyscy, którzy pragną stworzyć w łazience luksusowe spa, nie muszą szukać inspiracji nigdzie indziej – kolekcja GLEAM to glamour.

Marka Tubądzin i kolekcja GLEAM Macieja Zienia

Wielkoformatowe płytki w kontrastującym czarnym kolorze

W kolekcji tej Maciej Zień powraca także do swoich wielkoformatowych płytek w kontrastującym czarnym kolorze, zestawiając białe, połyskujące płytki ścienne GLEAM (z użyleniem, bądź bez) z płytkami BLACK PULPIS, będącymi częścią popularnej linii GRAND BEAUTY. Czarna płytka gresowa z delikatnymi, acz wyrazistymi białymi żyłkami, zestawiona może być w różnych wariantach z kolekcją GLEAM. Jeśli połączymy ją z płytką podstawową oraz połyskującymi listwami BLACK PULPIS 1 lub 2, to otrzymamy kontrastowy, czarno-biały efekt wykwintnej elegancji, która obroni się nawet w pałacowych wnętrzach.

Marka Tubądzin i kolekcja GLEAM Macieja Zienia

Jeśli zaś zestawimy płytkę BLACK PULPIS z dodatkami, które znaleźć można w kolekcji GLEAM, wtedy czarno-złota łazienka zapewni efekt, który trudno znaleźć w jakiejkolwiek innej kolekcji. Dekor ścienny GLEAM GOLD to bardzo modny w tym sezonie motyw złotej plecionki na czarnym tle.

Marka Tubądzin i kolekcja GLEAM Macieja Zienia

Z kolekcją GLEAM świetnie komponuje się także mozaika LUCID BLACK, a także LUCID SQARE BLACK, która cieszyła się wielkim zainteresowaniem na targach Warsaw Home. Pierwsza z nich składa się z 9 czarnych kwadratów, o drobnoziarnistej strukturze, każdy z nich otoczony lustrzaną, połyskującą ramą, z mocno zarysowanymi krawędziami. Druga z mozaik, o kształcie sześciokąta, to niezwykle oryginalny wzór, który na ścianie daje pogłębiony efekt trójwymiaru.

Marka Tubądzin

Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 35 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty i rozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych. Marka ma w swojej ofercie wiele ciekawych kolekcji płytek ceramicznych, takich jak InpointReflection czy Terraform.

Zobacz również: Modna łazienka – kolekcje płytek ceramicznych marki Domino | Aracuja Verde – kwarcyt w odcieniach zieleni

Marka Tubądzin i kolekcja GLEAM Macieja Zienia
Marka Tubądzin i kolekcja GLEAM Macieja Zienia
Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter