Meble modułowe – wypoczynek skrojony na miarę!

Polacy mają dość mebli “jak w każdym domu”. Wybierając wyposażenie do salonu stawiamy na indywidualność i rozwiązania dedykowane. Stąd coraz większa popularność mebli modułowych. W odpowiedzi na potrzeby coraz bardziej świadomego klienta Adriana Furniture poszerza swoją ofertę mebli modułowych i wprowadza kolekcję Kasper.

Z czym przeciętnemu Polakowi przez lata kojarzyły się meble wypoczynkowe? Z wersalką. Sprawdzonym, prostym meblem, który gościł w niemal każdym polskim domu. Wersalka to dzieło skończone. Brakowało w niej innowacji i nowoczesności. Tę ostatnią tchnęły do meblarstwa zestawy. W efekcie miliony salonów w polskich domach gościły tzw. komplety wypoczynkowe składające się z kanapy i dwóch foteli, a w wersji maksimum sofy trzyosobowej, dwuosobowej i fotela.

Nie dość, że taki układ jest niepraktyczny: ciężko wymiar i układ mebli dostosować do naszych nietypowych wnętrz, to wprowadza do salonów nudę i przewidywalność. Z czasem wypoczynek zastąpiły narożniki. Jednak to meble modułowe tak naprawdę wprowadziły do wnętrz rewolucję i zapoczątkowały modę na nowoczesne meble tapicerowane.

Dlaczego warto?

Przede wszystkim dla nieograniczonych możliwości aranżacyjnych. Dzięki wielu dostępnym bryłom, meble można komponować w najbardziej nietypowe i jednocześnie dostosowane do naszych potrzeb kształty.

Ma to kluczowe znaczenie podczas aranżacji wnętrza o nietypowych kształtach i wymiarach. Tworzyć niewielkie zestawy do pierwszego M po wielkie strefy wypoczynku. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu systemów spinania, pozwala meble w dowolnej chwili dzielić. Narożnik zamienić w sofę i szezlong, przesuwać, zmieniać układ i zastosowanie wnętrza. Na co dzień sofa służy Wam jako miejsce wypoczynku przed telewizorem, a w weekendy zamienia się w centrum rozrywki z przyjaciółmi? Dzięki meblom modułowym możecie w kilka chwil zrobić przemeblowanie.

Kasper – nowość w kolekcji Adriana Furniture

Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom swoich klientów Adriana Furniture wprowadza do swojej oferty kolejną kolekcję mebli modułowych. Kasper to pierwsza kolekcja wsparta na wysokich, metalowych nogach. Model sprzyja długiemu wypoczynkowi, jest miękki i głęboki, a dzięki ruchomym poduszkom w dwóch rozmiarach, głębokość tę można regulować, znajdując swoją idealną pozycję odprężenia.

Kasper idealnie odnajdzie się w nowoczesnych, prostych przestrzeniach, stanie się punktem centralnym mieszkania, który to po ciężkim dniu jednoczy rodzinę podczas wspólnego relaksu.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter