Mezzo Collection – meble inspirowane stylem mid-century

Jeśli chcesz udać się w ekscytującą podróż do lat 50. i 60. XX w., w których królował eklektyzm i bohema w stylu glamour, to dobrze trafiłaś. Wraz z marką Mezzo Collection zabierzemy Cię do świata nowoczesnych trendów z połowy wieku. Spotkasz tu rattan, mosiądz i produkty inspirowane stylem vintage. W swojej kolekcji 2021, marka Mezzo Collection wzmocniła założenie o równowadze pomiędzy ponadczasową i nowoczesną estetyką a designem vintage, tworząc harmonijne spotkanie przeszłości z teraźniejszością.

Marka Mezzo Collection

Mezzo Collection jest odpowiedzią na chęć tworzenia mebli inspirowanych połową wieku z nutą nowoczesności. Marka czerpie inspirację z życia codziennego złotego wieku, od muzyki po sztukę i od rozrywki po politykę. Stara się znaleźć idealną równowagę między ponadczasową i nowoczesną estetyką a wzornictwem w stylu vintage, tworząc harmonijne spotkanie pomiędzy przeszłością i teraźniejszością.

Mezzo Collection - meble inspirowane stylem mid-century
Mezzo Collection – meble inspirowane stylem mid-century

Każdy mebel reprezentuje wspaniałą podróż przez lata 50. i 60., przywracając klasykę w stylu vintage, zinterpretowaną na nowo. Mezzo Collection odkrywa nowoczesne podejście do stylu z połowy stulecia dzięki charakterystycznym, łatwo rozpoznawalnym liniom. Mezzo Collection pokazuje, jak eklektyzm i bohema w stylu glamour z lat 50. i 60. bez wysiłku łączą się z nowoczesną elegancją, tworząc niepowtarzalną estetykę.

Oto kilka wyjątkowych projektów marki, którymi chcemy się z Wami podzielić.

Mezzo Collection - meble inspirowane stylem mid-century
Meble Mezzo Collection

Kredens LESTER

Kredens Lester czerpie inspirację z klasyki vintage, łącząc ją ze świeżością nowoczesnego designu. Główna konstrukcja nawiązuje do połowy stulecia za pomocą atrakcyjnych linii, a prosty design szuflad pięknie dopełniają błyszczące uchwyty.

Mezzo Collection - meble inspirowane stylem mid-century - kredens LESTER
Kredens LESTER – Mezzo Collection

Krzesło barowe BLAKEY

Krzesło barowe Blakey łączy w sobie ponadczasowe elementy z połowy wieku ze współczesną koncepcją. Jego główną cechą jest rattanowy element podtrzymujący plecy, idealnie pasujący do dzisiejszych stylowych barów.

Mezzo Collection - meble inspirowane stylem mid-century - krzesło barowe BLAKEY
Krzesło barowe BLAKEY – Mezzo Collection

Krzesło barowe DEAN

To kolejne wyjątkowe krzesło barowe z kolekcji Mezzo 2021. Dean prezentuje solidną drewnianą konstrukcję ozdobioną mosiężnymi detalami, nawiązując do luksusowego klimatu złotych lat. Wygodna konstrukcja zapewni długie godziny komfortu podczas wieczornych drinków w barze.

Mezzo Collection - meble inspirowane stylem mid-century - krzesło barowe DEAN
Krzesło barowe DEAN

Stolik HAYNES

Stolik pomocniczy Haynes to połączenie drewna, mosiądzu i marmuru, idealne do nieco odważniejszych wnętrz. Projekt charakteryzuje się eleganckimi krzywiznami u podstawy o nieregularnych kształtach. Sylwetka, która łączy się z marmurowym blatem poprzez dyskretny, mosiężny rząd, tworzy iluzję zawieszonego blatu.

Mezzo Collection - meble inspirowane stylem mid-century - stolik HAYNES
Stolik HAYNES

Stolik HADEN

Stolik Haden nadaje wnętrzu ostrego wyglądu. Tak jak nasz poprzedni bohater, HAYNES, będzie doskonałą opcją dla odważnych, którzy nie boją się nietypowych połączeń. Stolik uformowany jest z dwóch przeciwstawnych kształtów, połączonych cienką mosiężną stopą. Mezzo Collection uwydatnia swoim projektem piękno tradycyjnego rzemiosła. Haden zdecydowanie będzie tym punktem w Twoim wnętrzu, który jako pierwszy przyciągnie uwagę.

Mezzo Collection - meble inspirowane stylem mid-century - stolik HADEN
Stolik HADEN

Krzesła barowe OTIS I – II

Wróćmy do krzeseł barowych, które naszym zdaniem są wizytówką kolekcji. Krzesła barowe Otis I i II symbolizują hollywoodzki urok złotych lat. Ich elegancki i wyrazisty kształt zwróci uwagę w pomieszczeniu, jednocześnie pozwalając Ci delektować się drinkiem i dobrą rozmową, nie bez wygody.

Mezzo Collection - meble inspirowane stylem mid-century - krzesła barowe OTIS I - II
Krzesła barowe OTIS I – II

Krzesło barowe WATERS

Krzesło barowe Waters zaprasza w podróż przez lata 50. Jego sylwetka przekracza granice vintage i nowoczesności, wydobywając z nich to, co najlepsze. To, co sprawia, że krzesło Waters jest wyjątkowe to z pewnością przyciągające połączenie kolorów, kształtów i materiałów.

Mezzo Collection - meble inspirowane stylem mid-century - krzesło barowe WATERS
Krzesło barowe WATERS

Stołek barowy CROSBY

Stołek barowy Crosby ma prostą konstrukcję, która równoważy przeciwległe kształty, sprawiając wrażenie panującej pomiędzy nimi doskonałej harmonii. Kontrastujące formy są wizualnym odwołaniem do świetności designu z lat 50. i 60.

Mezzo Collection - meble inspirowane stylem mid-century - stołek barowy CROSBY
Stołek barowy CROSBY

Zobacz również: System Creative od VOX | Półka ścienna kant od borcas

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter