MGN Pracownia Architektoniczna i mieszkanie z miętowymi akcentami

Przytulne mieszkanie dla młodej pary z dzieckiem – funkcjonalne, nowoczesne i…? Jakie wyzwania stały przed MGN Pracownia Architektoniczna, przy projekcie 46-metrowego mieszkania na Targówku? Zachęcamy do czytania!

Mieszkanie z miętowymi akcentami od MGN Pracownia Architektoniczna

Projektując mieszkanie dla młodej pary z dzieckiem mamy potrójne wyzwanie – projekt ma skraść serca aż trzem osobom! Wbrew pozorom, 46 m2 to nie jest duża przestrzeń, a każdy chciałby znaleźć w niej miejsce dla siebie. Założeniem było monochromatyczne wnętrze, w którym przenikają się akcenty w miętowym kolorze. Nie są one jednak dominujące, aby w razie konieczności, można było bez obaw wymienić je na inne.

Dominującym kolorem jest biel widoczna na frontach szafek kuchennych, meblach w salonie czy sypialni. Także ściany w tym projekcie pozostają w przeważającej większości białe, w kuchni i salonie-miętowa ściana magnetyczna.

Salon połączony z kuchnią, a w nim duży narożnik i stół z kompletem krzeseł

Niewielkie zmiany tworzą większą przestrzeń!

W projekcie zmieniono wejście do sypialni – wcześniej znajdowało się ono od strony korytarza naprzeciwko łazienki. Ten zabieg pozwolił na stworzenie większej garderoby, jednej z najważniejszych części w każdej sypialni. Kolejnym zabiegiem pozwalającym na optyczne powiększenie przestrzeni jest umieszczenie dużego lustra w łazience. Dzięki odpowiednio zaprojektowanej powierzchni udało się także wkomponować sporo szafek w tej części mieszkania, w tym jedną ze wspomnianym lustrem.

MGN Pracownia Architektoniczna i duża, biała szafa w zabudowie

Ładnie, nowocześnie, funkcjonalnie

Kto nie marzy, by nowe mieszkanie było funkcjonalne i ładne, dodatkowo urządzone w nowoczesnym stylu? Poza estetyką i funkcjonalnością inwestorom zależało na dużej ilości miejsc do przechowywania rzeczy, powiększeniu garderoby oraz jasnej przestrzeni. Współpraca z MGN Pracownią Architektoniczną opierała się w dużej mierze na zaufaniu, ale także na uzgadnianiu wspólnych rozwiązań, które jak widać na zdjęciach, pokryły się z oczekiwaniami.

Jedną z inspiracji przy projekcie mieszkania, była profesja właścicielki, która z zawodu jest wizażystką. Z tego właśnie względu, w projektowanej realizacji pojawiły się akcenty kolorystyczne, które dodają wnętrzu charakteru, równocześnie nie narzucają się swoją obecnością.

MGN Pracownia Architektoniczna i projekt sypialni z dużym łóżkiem w szarościach

MGN Pracownia Architektoniczna

Przytulne mieszkanie dla młodych rodziców zaprojektowała MGN Pracownia Architektoniczna, która w codziennej pracy bazuje nie tylko na doświadczeniu i nabytych umiejętnościach, ale także znajomości trendów i nowości, co pozwala jej na tworzenie ciekawych i funkcjonalnych wnętrz. Każdy projekt przygotowywany jest z dbałością, rzetelnością i terminowością, co w efekcie składa się na sukces i zadowolonych klientów.

Zobacz również: Mieszkanie w kamienicy na zakopiańskich Krupówkach | Beton, drewno i wzorzyste akcenty w realizacji Zu Projektuje

MGN Pracownia Architektoniczna i jasna sypialnia z dużym łóżkiem z miętowymi dodatkami
MGN Pracownia Architektoniczna i projekt salonu ze stołem i kompletem krzeseł
Duża sypialnia w szarych kolorach z ogromnym łóżkiem w
Kuchnia połączona z salonem w jasnych kolorach
MGN Pracownia Architektoniczna i projekt mieszkania z miętowymi akcentami
MGN Pracownia Architektoniczna i lawendowe dodatki w salonie
MGN Pracownia Architektoniczna i projekt jasnej łazienki
MGN Pracownia Architektoniczna i kuchnia z jasnymi meblami
MGN Pracownia Architektoniczna i mieszkanie z miętowymi akcentami
Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter