Mieszkanie w kamienicy z lat 20-tych

Musimy powiedzieć to otwarcie – uwielbiamy projekty Loft Kolasiński. Mają swój charakter! Zobaczcie najnowszy. Mieszkanie zlokalizowane jest w kamienicy z lat 20.

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy

Projekt obejmował rewitalizację i częściową przebudowę wszystkich pomieszczeń. Mieszkanie zostało wyposażone w meble zaprojektowane i wykonane przez Loft Kolasiński: 2 komody, stół w jadalni, stolik kawowy, stół kuchenny, łóżko oraz stoliki nocne. Ponadto, w projekcie wykorzystano unikatowe meble, oświetlenie i dywany vintage z lat 50-tych, 60-tych i 70-tych pochodzące z Brazylii, Czech, Polski, Danii i USA oraz fotografie berlińskiego duetu Bill and Hells i Christiana Coigny.

Wyjątkowym detalem wyposażenia jest wyprodukowany w 1958 roku w Ćmielowie ceramiczny komplet kawowy „Dorota” projektu Lubomira Tomaszewskiego. W 1963 roku otrzymał on złoty medal na pierwszej Międzynarodowej Wystawie Form Przemysłowych w Paryżu.


Projekt: Loft Kolasiński | loft-kolasinski.pl
Zdjęcia: Karolina Bąk

Zobacz również: Penthouse na Starej Pradze projektu Loft Kolasiński | 176-metrowe mieszkanie w Szczecinie od Loft Kolasiński

Udostępnij ten artykuł
Wpisz szukane słowo i kliknij enter