Mieszkanie z meblami i dodatkami vintage

Mieszkanie z meblami i dodatkami vintage

Właściciele mieszkania o powierzchni 86 metrów, od samego początku byli bardzo świadomi tego, jaki wpływ na ich życie, prace i relacje ma miejsce, w którym przebywają na co dzień. Po pomoc zwrócili się do Joanny Kubieniec. Zależało im na stworzeniu spójnej przestrzeni, jednocześnie intymnej, odpowiedniej dla nich samych, jak i otwartej, przyjaznej dla odwiedzających gości. 

Wybór odpowiedniej palety barw i materiałów pozwolił na przenikanie się różnych przestrzeni oraz ich naturalny podział. Otwarta kuchnia, salon i pokój dzienny, zostały wykończone szarą podłoga i drewnianymi ścianami z akcentami kolorystycznymi. Natomiast prywatna sypialnia działa na zasadzie inwersji – drewniana podłoga i szare ściany. Takie odwrócenie założeń, przy jednoczesnym zachowaniu określonych kolorów i materiałów, pozwala na podkreślenie różnicy w charakterze tych przestrzeni, a zarazem utrzymuje harmonię i spójność projektu. Całość uzupełniają meble i dodatki vintage, wyszukane na targach staroci przez samych właścicieli, co dodatkowo nadaje wnętrzu indywidualny i oryginalny charakter.

Praca przy takich realizacjach, ze świadomymi klientami, to z jednej strony duże wyzwanie, a z drugiej wspaniała przygoda i czysta przyjemność.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter