Moda. Skrojona na miarę nowych czasów

7 maja podczas spotkania online „Moda. Skrojona na miarę nowych czasów” Bartek Ladra – Elementy, Szymon Machnikowski – Vogue i Magdalena Płonka porozmawiają o etycznej modzie w nowym kontekście. Czy obecny kryzys możemy traktować jako szansę? Rozmowę o wyjątkowych czasach wielkiej niepewności poprowadzi Dorota Cząstka.

Wydarzenie „Moda. Skrojona na miarę nowych czasów”

Ogromne zmiany jakie zachodzą na świecie nie omijają branży modowej. Już teraz rynek przechodzi strukturalne zmiany. Mamy do czynienia z początkiem zupełnie nowych realiów. Pandemia wpływa nie tylko na zachowania i preferencje konsumentów, w obliczu globalnego kryzysu zmienia się również ich świadomość. Nowego znaczenia nabierają odpowiedzialność i transparentność marki, a także potrzeba lokalności.

Moda. Skrojona na miarę nowych czasów

Moda w trudnym czasie

Zamknięcie butików, przerwanie łańcuchów dostaw i odwołanie pokazów, to tylko niektóre skutki izolacji, które będą miały wpływ na pogłębiający się kryzys. Podczas spotkania zastanowimy się nad tym, jak radzić sobie z nowymi wyzwaniami. Czy w wyjątkowo niepewnej sytuacji możemy budować długoterminowe strategie marek?

Moda. Skrojona na miarę nowych czasów

Dynamiczna branża mody, oparta na sezonowości nie zna recepty na przestoje. Ale czy nowy początek możemy postrzegać jako szansę? Może zmiany w świecie mody, które należało wprowadzić już dawno, zostaną przyspieszone.

Jak będzie wyglądał nowy porządek w branży i gdzie zaprowadzą nas nieuniknione zmiany? Pewne jest to, że stare zasady gry odchodzą na zawsze.

Kiedy? 7 maja 2020 | godz. 17:00 – 19:00

Organizator: PPNT Gdynia | Centrum Designu

Udostępnij ten artykuł
Wpisz szukane słowo i kliknij enter