Mowo Studio: innowacja i technologia w łazience

Mowo Studio: innowacja i technologia w łazience

Mowo Studio zauważyliśmy już w 2012 roku a Łódź Design Festival, spodobał nam się od razu ich pomysł na projekt. Podejście do jego desigu ale też do funkcji jaką ma pełnić.

MOWOstudio powstało w 2010 rok, studio tworzą Monika Elikowska-Opala i Wojciech Opala. Możliwość pracy  nad różnymi projektami pozwala im spojrzeć na temat w sposób świeży i nieszablonowy. Interesują uch różne zjawiska, od współczesnych innowacyjnych technologii i materiałów po tradycyjne rzemiosło. Bliska jest im estetyka prostoty, funkcjonalności i wykorzystanie naturalnych materiałów.  Istotne jest aby zaprojektowane przedmioty nie były sezonowe, nie podlegały  modom i pozostały niezmiennie atrakcyjne pomimo upływu czasu.

Na swoim koncie mają współpracę z wieloma znanymi markami. Dzisiaj chcemy pokazać Wam ich projekty, które idealnie pasują do łazienki.

Alta dla marki Marmorin

Kolekcja ALTA to maksymalny komfort użytkowania, połączenie funkcjonalności oraz ergonomii.

W regularny kształt wanny został wpisany praktyczny kołnierz pełniący funkcję półki, dzięki czemu niezbędne kosmetyki i przybory kąpielowe zawsze są pod ręką. Delikatny rant na półce zapobiega spadaniu kosmetyków i ściekaniu wody. Przy zachowaniu niewielkich wymiarów udało się uzyskać funkcjonalną wannę, której forma jest nowoczesna i elegancka.

Ta zgrabna, niewielka gabarytowo wanna znajdzie miejsce zarówno w przestronnej jak i niewielkiej łazience. Możliwość zastosowania baterii ściennej lub wolnostojącej, w zależności od przestrzeni łazienki oraz upodobania. Umywalka – wpuszczana w blat.

 

 

 

 

Balta dla marki Marmorin

BALTA to oryginalna kolekcja dedykowana łazience. W jej skład wchodzą: wanna z cokołem, szafka z umywalką, konsola, smukła szafka – słupek, lustro oraz stołek.

Linię wyróżnia trapezowa, dynamiczna forma o opływowych bokach. Osadzone na drewnianej podstawie meble są bardzo praktyczne –ułatwiają utrzymanie czystości w łazience. Bukowe drewno wizualnie ociepla bryłę mebli. Dopełnieniem kolekcji jest stołek – idealny w funkcji wygodnego stolika na akcesoria kąpielowe.

 

 

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter