Naudu – idealne rozwiązanie do przestrzeni biurowych

Lubimy tę chwilę w pracy – kilka minut oddechu, czas kiedy odchodzimy od biurka i siadamy na sofie czy fotelu. Nowy Styl zaproponował idealne rozwiązanie do biur – nie tylko tych tradycyjnych, ale także domowych przestrzeni home offce, odpowiadające tej potrzebie. Bez względu na to, czy jest to moment relaksu, nieformalna rozmowa lub oczekiwanie na spotkanie, opływowe kształty i miękkie wykończenie nowej linii mebli Naudu od Nowego Stylu stworzą przyjazną i przytulną atmosferę.

Aranżacja przestrzeni biurowych

Aranżacja biura jest bardzo ważna. Można powiedzieć, że siedziba firmy jest jej wizytówką. Jednak wygląd biura to nie wszystko. Na komfort pracy wpływa bowiem wiele czynników, np. ilość światła czy dopasowanie mebli do potrzeb pracowników. Współczesne projekty biur mają być nie tylko miejscem do pracy, ale pobudzać kreatywność, redukować stres, dać poczcie komfortu i spokoju. Planując aranżację pomieszczeń, należy zwrócić uwagę na ich kolorystykę. Jedną z możliwości wprowadzenia koloru do przestrzeni biurowych jest wybór kolorowych mebli. Taką opcję daje kolekcja Naudu od marki Nowy Styl.

Naudu - idealne rozwiązanie do przestrzeni biurowych - Nowy Styl

Kolekcja mebli Naudu

Niezależnie od rodzaju przestrzeni, można liczyć na Naudu. Świetnie prezentuje się w nowoczesnym biurze, modnej poczekalni lub kantynie pełnej roślin. Trzy rodzaje podstawy i wiele opcji wykończeń, także w pastelowych kolorach, wprowadzających do przestrzeni atmosferę lata. To wszystko sprawia, że wygląd sof i foteli z tej serii zależy tylko od wizji i wyobraźni projektanta. Naudu sprawdzi się zarówno w dużych, jak i kameralnych biurach domowych. Jego ponadczasowy design nie dominuje nad stylem przestrzeni, ale idealnie go uzupełnia.

Naudu - idealne rozwiązanie do przestrzeni biurowych - Nowy Styl

Marka Nowy Styl

Nowy Styl to europejski lider kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych i miejsc użyteczności publicznej. Dostarcza usługę wyposażania wnętrz w oparciu o analizę specyfiki i potrzeb klienta, efektywności, organizacji pracy, ergonomii i akustyki. Firma ma przedstawicielstwa w 16 krajach. Rozwiązania i wiedzę o organizacji biur prezentuje w Office Inspiration Centre w Krakowie i 31 showroomach m.in. w Londynie, Paryżu, Warszawie, Monachium, Pradze i Dubaju.

Zobacz również: Sofy od Adriana Furniture | Kolekcja mebli wypoczynkowych NOi C++

Naudu - idealne rozwiązanie do przestrzeni biurowych - Nowy Styl
Naudu - idealne rozwiązanie do przestrzeni biurowych - Nowy Styl
Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter