NEDJ table tennis 2.0 – ping pong w kreatywnym wydaniu

Poznaj zupełnie nową wersję stołu do ping-ponga, którego konstrukcja nadal pozostaje wierna klasycznym regułom gry. Table Tennis 2.0 – oto dzieło francuskiej firmy NEDJ oraz projektu studia Exercice. Jego wyjątkową cechą jest nie tylko możliwość doskonalenia tradycyjnej strategii, ale również eksperymentowania, a nawet tworzenia nowych zasad. Dzięki temu stołowi do tenisa wielbiciele ping-ponga mogą odkryć potencjał tej gry nowo!

Nowa wersja stołów do ping-ponga

Niekonwencjonalne projekty, takie jak Table Tennis 2.0, to możliwość wzniesienia się na wyżyny własnej kreatywności. W tym przypadku produkt firmy NEDJ to także okazja do zdobycia zupełnie nowych doświadczeń w grze. Cała kolekcja składa się z czterech różnych stołów do ping-ponga, z których każdy umożliwia inne sposoby gry. Czym różnią się od siebie poszczególne konstrukcje?

NEDJ table tennis 2.0 - ping pong w kreatywnym wydaniu - projekt NEDJ & Exercice studio
NEDJ table tennis 2.0

Rebond

Rebond to propozycja o iście futurystycznym wyglądzie, którego podkreśleniem są kanciaste, nieco surowe kształty. Szerszy niż standardowy stół charakteryzuje się podniesionymi bokami, które pozwalają graczom na doskonalenie techniki w postaci niskich uderzeń i strategicznych odbić To gratka dla wielbicieli nieco minimalistycznych, charakterystycznych produktów.

NEDJ table tennis 2.0 - Table REBOND - projekt Exercice studio
Table REBOND

Golf

Stół Golf z kolei swoją konstrukcją przypomina wstęgę z cieńszym środkiem i zakrzywionymi bokami. Nieco inne wymiary zostały uzupełnione dwoma otwory po każdej stronie, które sprzyjają lepszej zabawie. Gracze mogą bowiem wybrać, czy wysłanie piłki przez otwór oznacza punkt zwycięstwa, czy też porażkę.

NEDJ table tennis 2.0 - Table GOLF - projekt Exercice studio
Table GOLF

Trio

Jak natomiast sugeruje jego nazwa, stół Trio posiada trzy sekcje. Co ciekawe, jest on stworzony z myślą o trzech graczach, a wszystko za sprawą inspiracji pracami duńskiego artysty i autora Asgera Jorna. Nietuzinkowa konstrukcja zachęca do tworzenia wspólnych, zupełnie nowych strategii i współpracy, dzięki której można osiągnąć lepsze wyniki.

NEDJ table tennis 2.0 - Table TRIO - projekt Exercice studio
Table TRIO

Tournante

Na koniec nie sposób nie wspomnieć również o stole do ping-ponga Tournante, którego wyjątkowością jest jego okrągły kształt, idealny do gier obrotowych. Jego wyjątkową cechą jest także kompaktowość i idealnie zaokrąglona forma, za której sprawą gracze mają możliwość płynnego i bezpiecznego toczenia niezapomnianych rozgrywek z piłką i paletkami.

NEDJ table tennis 2.0 - Table TOURNANTE - projekt Exercice studio
Table TOURNANTE

Kreatywność, która idzie w parze z jakością wykonania

Stoły do ping-ponga produkcji francuskiej marki NEDJ zachwycają nie tylko kreatywnością i możliwością korzystania z potencjału tradycyjnej gry w zupełnie inny sposób. Na ich wyjątkowość składa się także fakt, że zostały one wykonane przez wykwalifikowanych stolarzy. Każdy z nich został stworzony w Owernii we Francji, ale też każdy z nich ma lakierowaną ramę ze sklejki brzozowej oraz blat z drewna laminowanego.

NEDJ table tennis 2.0 - ping pong w kreatywnym wydaniu - projekt NEDJ & Exercice studio
NEDJ table tennis 2.0

Wytrzymałość tych materiałów to gwarancja zabawy przez długie lata. Ponadto wszystkie stoły mają łatwy mechanizm montażu, do którego nie są potrzeby śruby czy też klej. Złożenie elementu wyposażenia zajmie jedynie kilka minut i będzie zabawą samą w sobie. Na koniec warto wspomnieć o tym, iż marka NEDJ oferuje również zestaw 12 paletek o niekonwencjonalnych wzorach i kształtach, aby wnieść do gry jeszcze więcej radości.


Marka: NEDJ | nedj.fr
Projekt: Exercice studio | exercice.studio

Zobacz również: Czaszki jako dekoracja? Makabryczne i majestatyczne dekoracje | Polscy artyści, Disney+ i serial „The Mandalorian”

NEDJ table tennis 2.0 - Table REBOND - projekt Exercice studio
NEDJ table tennis 2.0 - Table REBOND - projekt Exercice studio
Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter