Nobifloor i niebanalna kolekcja drewnianych modułów 3D

Nieoczywiste piękno wprost z natury to kwintesencja drewnianych modułów 3D, które nawiązują do świata figur geometrycznych: trójkątów, rombów, a także kwadratów. Niezwykłe załamanie światła sprawia, że naturalne drewno w takiej odsłonie zadziwia i zaskakuje niepowtarzalnym efektem. Drewniane moduły 3D od Nobifloor to propozycja dla miłośników ciepłych nut drewna zamkniętych w nowoczesnym designie. Premierowa kolekcja dekoracji ściennych dostępna jest w sieci salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian Home.

Drewniane moduły 3D

O tym, że drewno ze swoją naturalną surowością, rysunkiem słojów, rys i niedoskonałości, tworzy we wnętrzu niepowtarzalny klimat, wiemy od wieków. Ale sztuką jest wykorzystać naturalny potencjał drewna tak, by powstało coś zupełnie nowego. Przełamanie schematów i konwencji w połączeniu z odwagą kreacji i wolnością tworzenia pozwoliło marce Nobifloor stworzyć niebanalną kolekcję modułów ściennych 3D, które zaskakują oryginalnością.

Drewniane moduły 3D od Nobifloor

Moduły o profilu trójkątów równobocznych (Comet), kwadratów (Nebula) czy rombów równobocznych (Sun, Moon) tworzą niezwykle szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych. Dodatkowo istnieje możliwość dobrania koloru dekoracji ściennej tak, by idealnie komponowała się z barwą podłogi lub schodów.

Drewniane moduły 3D od Nobifloor

We wnętrzach minimalistycznych takie wykończenie ścian będzie motywem przewodnim całej aranżacji. Ów statement place ożywi wnętrze, nadając mu ciepły i jednocześnie nieco awangardowy charakter. W salonie inspirowanym stylem skandynawskim czy duńskim hygge świetnie sprawdzi się ściana z drewnianą szachownicą w trójwymiarze.

Debiutancka kolekcja Nobifloor w aranżacjach

Ale projektanci i architekci wnętrz debiutancką kolekcję od Nobifloor wykorzystują także w aranżacjach glamour czy new classic. Okazuje się, że w towarzystwie złota i kryształowych kandelabrów supernowoczesne trójwymiarowe moduły ścienne prezentują się równie doskonale. Produktem, który zdecydowanie wyróżnia się z całej serii, jest Galaxy, który formą nawiązuje do diamentu.

Drewniane moduły 3D od Nobifloor

Wiele płaszczyzn załamujących światło i rozpraszających dźwięk sprawia, że od tych modułów 3D jak od żadnych innych trudno oderwać wzrok. Są niczym z innej galaktyki: wyjątkowe i niebanalne.

Mistrzostwo detalu

To, co wyróżnia drewniane moduły ścienne Nobifloor spośród innych produktów dostępnych na rynku, to niezwykle staranne wykończenie każdego panelu. Dzięki połączeniu nowoczesnej technologii produktu z tradycyjnym rzemiosłem drewniane panele 3D zachowują jednocześnie walory naturalnego drewna i oryginalnego wzornictwa.

Drewniane moduły 3D od Nobifloor

Specjalnie zaprojektowane maszyny CNC, wyposażone są w unikatowe strugi, które pozwalają na obróbkę drewna 3D. Ale to ręczne wygładzanie każdego modułu oraz wcieranie oleju satyny sprawia, że każdy element jest wykonany absolutnie perfekcyjnie.

Doskonałość funkcji

Moduły ścienne 3D o grubości 30 mm to nie tylko unikatowe wzornictwo, ale także świetna funkcjonalność. Dedykowane do wnętrz domowych, idealnie sprawdzą się na każdym podłożu ściany, sufitu, a w przypadku paneli FLAT także na podłodze, dając efekt geometrycznej podłogi w drewnie. Zdecydowaną zaletą całej serii jest łatwość montażu, do którego wykorzystuje się klej montażowy w kartuszach. Pielęgnacja nie wymaga specjalistycznych zabiegów, a jedynie użycia preparatów przeznaczonych do drewna olejowanego.

Drewniane moduły 3D od Nobifloor

Ponadto szybko i łatwo można zmieniać kolor modułów ściennych 3D, wykorzystując olej pielęgnacyjny. Dobry design w doskonałym wydaniu nigdy się nie starzeje!

Nobifloor po raz kolejny udowadnia, że szlachetna aura drewna i nowoczesne wzornictwo tworzą niezwykle harmonijny duet. Reinterpretacja klasycznego piękna drewnianych płyt w trójwymiarowej odsłonie idealnie sprawdzi się we wnętrzach, w których mieszkają ponadczasowa elegancja i styl.

Zobacz również: Kolor Open Canyon | Panele akustyczne z butelek PET

Drewniane moduły 3D od Nobifloor
Drewniane moduły 3D od Nobifloor
Drewniane moduły 3D od Nobifloor
Drewniane moduły 3D od Nobifloor
Drewniane moduły 3D od Nobifloor
Drewniane moduły 3D od Nobifloor
Drewniane moduły 3D od Nobifloor
Drewniane moduły 3D od Nobifloor
Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter