Nordifra: design dla introwertyków

Gdybyśmy mogli Wam teraz zadać pytanie – kim jesteście? Bliżej Wam do ekstrawertyka czy introwertyka? Nie musicie nam odpowiadać, zostawcie to dla siebie. W zasadzie nigdy nie myśleliśmy o designie w kontekście tych dwóch cech i teraz kiedy mamy ku temu okazję – możemy kilka projektów, czy marek w ten sposób opisać. Oczy otworzyła nam marka Nordifra.

Nordifra hołduje introwertykom. To osoby, dla których największą przyjemnością jest spędzenie wieczoru z ciekawą książką. Sam na sam ze swoimi myślami, w zaciszu swojego mieszkania, w swoim ulubionym kącie. Dzięki temu są w stanie myśleć twórczo, rozwijać swoją niezależność i dobrze się bawić.

Projektanci wierzą, że introwersja jest sposobem wyrażania siebie. Dlatego, gdy cały świat pędzi w nieokreślonym kierunku, oni proponują nam inne rozwiązanie – powrót do strefy komfortu, rozluźnienie i postępowanie zgodnie z własnymi przekonaniami. Jak sami mówią – ich meble istnieją, by pomóc Ci w stworzeniu idealnego miejsca, w którym odnajdziesz spokój, ciszę i skupienie. Miejsca, w którym możemy przygotować się na kolejny dzień życia w ogłuszającym świecie.

Wybraliśmy dla Was kilka projektów, które szczególnie wpadły nam w oko.

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter