NOTEKA – designerski punkt na mapie Łodzi

Na łódzkim horyzoncie pojawił się ostatnio nowy sklep dla miłośników designu, całkowicie stworzony według koncepcji właścicielki. Miejsce, gdzie nabyć można przedmioty dalekie od bylejakości. Materiały biurowe i papiernicze wyróżniają się jakością i świetnym wzornictwem. Wychodzą spod ręki najzdolniejszych projektantów i są owocem najlepszych marek. Piękny wygląd i przyjemność z użytkowania z pewnością wpłyną na poprawienie komfortu pracy w biurze czy podczas codziennych czynności.

Nowy punkt z artykułami biurowymi na mapie Łodzi

NOTEKA to concept store poświęcony artykułom biurowym o wyjątkowym designie i świetnej jakości. Produkty w sklepie są pieczołowicie wyselekcjonowane z niezwykle szerokiej oferty, którą niesie branża artykułów piśmienniczych i papierniczych. NOTEKA dokłada wszelkich starań, aby przedmioty dostępne w sklepie były jak najlepszej jakości. Dbając by były to produkty o doskonałym, dość minimalistycznym designie, świetnych materiałach i ciekawej historii. Posiadają trzy kluczowe cechy – są piękne, trwałe i użyteczne, a tworzą je zarówno kultowe marki (Kaweco, Midori czy Koh-i-noor), jak i wschodzący polscy i europejscy projektanci (NUDO Design, Magdalena Tekieli czy The City Works). Sklep stworzono z miłości do pięknych przedmiotów codziennego użytku i upiększania miejsca pracy.

Nowy designerski punkt – NOTEKA projektu Marta Ogrodowczyk Studio

Od niedawna NOTEKA ma także swój sklep stacjonarny w Łodzi. Lokal położony jest na terenie Bałut, na ulicy Okopowej 109, na Osiedlu Jarzębinowym. Od marca klienci mogą osobiście przyjść, aby dotknąć na żywo nietuzinkowych produktów, jakie oferuje NOTEKA – choćby japońskich notesów 365series o bibułkowych kartkach, które w dłoniach robią jeszcze większe wrażenie, czy ciekawych nowości, m.in.: kocich piór od TTLB, notesów z tłoczonymi sylwetami miast czy ołówków pachnących portugalskimi ogrodami.

Nowy designerski punkt – NOTEKA projektu Marta Ogrodowczyk Studio

Nieustanny prym wiedzie marka Kaweco, tym razem ze swoją letnią kolekcją piór z serii Frosted przywodzących na myśl lody owocowe. Nowości i stałą ofertę NOTEKI znajdziecie na przestronnych regałach w sklepie, a jakość produktów można przetestować osobiście – zarówno różne rodzaje papieru, jak i to, jak piszą poszczególne pióra, ołówki i długopisy.

Nowy designerski punkt – NOTEKA projektu Marta Ogrodowczyk Studio

Minimalistyczna stylistyka w sklepie NOTEKA

Wnętrze sklepu utrzymane jest w spójnej, minimalistycznej stylistyce. Dominują biele, szarości i beże, a na ich tle błękitne, pomarańczowe i pudrowo-różowe dodatki w otoczeniu roślin. Jasne wnętrze podkreślone jest przez wyeksponowany na ścianie i suficie żelbet. Przełamanie szarości bielą pozostałej części wnętrza, sprawia wrażenie białego płótna, na którym pięknie eksponują się drobne i różnorakie w kolorystyce produkty z asortymentu sklepu.

Artykuły biurowe w sklepie NOTEKA

Wnętrze dopełnia przygotowana na zamówienie zabudowa meblowa z jasnej sklejki, a także papierowe dekoracje, kwiaty i rośliny. Za sam projekt odpowiada właścicielka NOTEKI Marta Ogrodowczyk, która poza sklepem prowadzi także autorską pracownię architektury wnętrz – Marta Ogrodowczyk Studio. Jako studio projektowe oferuje pełną gamę projektów z zakresu architektury wnętrz w wariantach dostosowanych do potrzeb klienta.

Nowy designerski punkt – NOTEKA projektu Marta Ogrodowczyk Studio

Marta Ogrodowczyk Studio

Marta Ogrodowczyk Studio to autorska pracownia projektowa założona w 2015 roku jako firma działająca w zakresie architektury i specjalistycznego projektowania, a także działalność, w ramach której prowadzony jest sklep internetowy Noteka. W Studio wykonywane są projekty architektury wnętrz, a także projekty architektury kubaturowej we współpracy z innymi łódzkimi biurami architektonicznymi. Pracownia zaprojektowała takie wnętrza jak: łódzkie mieszkanie w paryskim stylu czy mieszkanie z lekko industrialnymi elementami.

Zobacz również: Filharmonia Opolska „od kuchni” | Showroom Logan – włoski design w Warszawie

Nowy designerski punkt – NOTEKA projektu Marta Ogrodowczyk Studio
Wnętrze sklepu NOTEKA
Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter