NOTEKA – designerski punkt na mapie Łodzi

W Łodzi znajduje się sklep dla miłośników designu, całkowicie stworzony według koncepcji właścicielki. Miejsce, gdzie nabyć można przedmioty dalekie od bylejakości. Materiały biurowe i papiernicze wyróżniają się jakością i świetnym wzornictwem. Wychodzą spod ręki najzdolniejszych projektantów i są owocem najlepszych marek. Piękny wygląd i przyjemność z użytkowania z pewnością wpłyną na poprawienie komfortu pracy w biurze czy podczas codziennych czynności.

Punkt z artykułami biurowymi na mapie Łodzi

NOTEKA to concept store poświęcony artykułom biurowym o wyjątkowym designie i świetnej jakości. Produkty w sklepie są pieczołowicie wyselekcjonowane z niezwykle szerokiej oferty, którą niesie branża artykułów piśmienniczych i papierniczych. NOTEKA dokłada wszelkich starań, aby przedmioty dostępne w sklepie były jak najlepszej jakości. Dbając by były to produkty o doskonałym, dość minimalistycznym designie, świetnych materiałach i ciekawej historii. Posiadają trzy kluczowe cechy – są piękne, trwałe i użyteczne, a tworzą je zarówno kultowe marki (Kaweco, Midori czy Koh-i-noor), jak i wschodzący polscy i europejscy projektanci (NUDO Design, Magdalena Tekieli czy The City Works). Sklep stworzono z miłości do pięknych przedmiotów codziennego użytku i upiększania miejsca pracy.

Nowy designerski punkt – NOTEKA projektu Marta Ogrodowczyk Studio

NOTEKA ma także swój sklep stacjonarny w Łodzi. Lokal położony jest na terenie Bałut, na ulicy Okopowej 109, na Osiedlu Jarzębinowym. Od marca klienci mogą osobiście przyjść, aby dotknąć na żywo nietuzinkowych produktów, jakie oferuje NOTEKA – choćby japońskich notesów 365series o bibułkowych kartkach, które w dłoniach robią jeszcze większe wrażenie, czy ciekawych nowości, m.in.: kocich piór od TTLB, notesów z tłoczonymi sylwetami miast czy ołówków pachnących portugalskimi ogrodami.

Nowy designerski punkt – NOTEKA projektu Marta Ogrodowczyk Studio

Nieustanny prym wiedzie marka Kaweco, tym razem ze swoją letnią kolekcją piór z serii Frosted przywodzących na myśl lody owocowe. Nowości i stałą ofertę NOTEKI znajdziecie na przestronnych regałach w sklepie, a jakość produktów można przetestować osobiście – zarówno różne rodzaje papieru, jak i to, jak piszą poszczególne pióra, ołówki i długopisy.

Nowy designerski punkt – NOTEKA projektu Marta Ogrodowczyk Studio

Minimalistyczna stylistyka w sklepie NOTEKA

Wnętrze sklepu utrzymane jest w spójnej, minimalistycznej stylistyce. Dominują biele, szarości i beże, a na ich tle błękitne, pomarańczowe i pudrowo-różowe dodatki w otoczeniu roślin. Jasne wnętrze podkreślone jest przez wyeksponowany na ścianie i suficie żelbet. Przełamanie szarości bielą pozostałej części wnętrza, sprawia wrażenie białego płótna, na którym pięknie eksponują się drobne i różnorakie w kolorystyce produkty z asortymentu sklepu.

Artykuły biurowe w sklepie NOTEKA

Wnętrze dopełnia przygotowana na zamówienie zabudowa meblowa z jasnej sklejki, a także papierowe dekoracje, kwiaty i rośliny. Za sam projekt odpowiada właścicielka NOTEKI Marta Ogrodowczyk, która poza sklepem prowadzi także autorską pracownię architektury wnętrz – Marta Ogrodowczyk Studio. Jako studio projektowe oferuje pełną gamę projektów z zakresu architektury wnętrz w wariantach dostosowanych do potrzeb klienta.

Nowy designerski punkt – NOTEKA projektu Marta Ogrodowczyk Studio

Marta Ogrodowczyk Studio

Marta Ogrodowczyk Studio to autorska pracownia projektowa założona w 2015 roku jako firma działająca w zakresie architektury i specjalistycznego projektowania, a także działalność, w ramach której prowadzony jest sklep internetowy Noteka. W Studio wykonywane są projekty architektury wnętrz, a także projekty architektury kubaturowej we współpracy z innymi łódzkimi biurami architektonicznymi. Pracownia zaprojektowała takie wnętrza jak: łódzkie mieszkanie w paryskim stylu czy mieszkanie z lekko industrialnymi elementami.

Zobacz również: Filharmonia Opolska „od kuchni” | Showroom Logan – włoski design w Warszawie

Nowy designerski punkt – NOTEKA projektu Marta Ogrodowczyk Studio
Wnętrze sklepu NOTEKA
Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter