Nowa formuła Tubądzin Design Days

5 edycja Tubądzin Design Days poświęcona będzie architektom, projektantom i wszystkim, którzy świadomie i ekologicznie kształtować pragną przestrzeń wokół siebie. Jej tematem przewodnim będzie wpływ szeroko pojętej kultury na przestrzeń i jakość życia. TDD wykorzysta także nową formułę spotkań.

Tubądzin Design Days

„Kultura przestrzeni” – pod tym hasłem odbywać się będzie cykl spotkań z przedstawicielami branży i gośćmi specjalnymi – wybitnymi osobowościami. Tubądzin Design Days odwiedzi 9 miast na przełomie kwietnia i maja 2020 r.  Z doświadczenia poprzednich edycji wiemy, że architekci i projektanci szukają inspiracji poza ramami swojej profesji. Spotkania ze specjalistami z innych dziedzin często znajdują swoje twórcze kontynuacje, ale dla uczestników Tubądzin Design Days okazują się bezcenne.

Tubądzin ogłasza temat przewodni i nową formułę Tubądzin Design Days

W 2018 Tubądzin Design Days odbyły się w ośmiu polskich miastach, wzięło w nich udział 1500 uczestników, a goście specjalni opowiadali o wpływie architektury na ich pracę, zgodnie z tematem edycji „ARCHITEXTURA – przestrzeń rzuca wyzwanie”. I tak, W Sopocie i Łodzi Dorota Kobiela, współreżyserka filmu animowanego „Twój Vincent” opowiedziała o tajnikach powstawania nominowanej do Oscara produkcji. W Rzeszowie, Białymstoku, Katowicach i Warszawie Marta Siembab, pierwsza polska senselierka, zabrała gości do świata zapachu. W Poznaniu, Tomasz Raczek opowiedział o architekturze w filmie i o tym, jaka przyszłość czeka kinematografię, a we Wrocławiu, Zuzanna Skalska, wybitna badaczka trendów, przybliżyła wyzwania, które czekają na nas nie tylko w architekturze, ale również w życiu.

Tubądzin ogłasza temat przewodni i nową formułę Tubądzin Design Days

Tubądzin Design Days edycja 2020

Edycja 2020 poświęcona będzie w całości przestrzeni w relacji architektury i kultury. Te dwie dziedziny przenikają się od momentu gdy ludzie pierwotni wyrażali swoją ekspresję artystyczną na ścianach jaskiń. Tym razem zaproszeni przedstawiciele różnych dziedzin sztuki (filmu, teatru, sztuk wizualnych, literatury) opowiedzą o związkach swojej pracy z architekturą i o własnym projektowaniu dzieł.

Tubądzin ogłasza temat przewodni i nową formułę Tubądzin Design Days

Tak jak w poprzednich edycjach, tak i tym razem Tubądzin Design Days wiązać się będzie z konkursem dla projektantów i architektów, którzy zaproszeni zostaną do spontanicznej pracy, inspirowanej wykładami, prezentacjami, panelami dyskusyjnymi i wydarzeniami kuluarowymi. Główną nagrodą w konkursie będzie wyjazd na targi Cersaie 2020 w Bolonii. Szczegóły i nazwiska zaproszonych gości poznamy wkrótce.

Tubądzin ogłasza temat przewodni i nową formułę Tubądzin Design Days

Grupa Tubądzin

Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 35 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty i rozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120×240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej.

Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin. Marka ma w swojej ofercie wiele ciekawych kolekcji płytek, takich jak Scoria, Inpoint, Terraform, Reflection czy zaprojektowaną przez Dorotę Koziarę Cielo e Terra.

Tubądzin ogłasza temat przewodni i nową formułę Tubądzin Design Days
Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter