Nowa identyfikacja Gdynia Design Days

Już po raz 12. w PPNT Gdynia | Centrum Designu spotkają się profesjonaliści z branży projektowej i entuzjaści dobrego wzornictwa, do współpracy zaprosimy także przedsiębiorców. Dziewięć letnich dni między 6 a 14 lipca wypełnią po brzegi wystawy, warsztaty, wykłady, panele dyskusyjne oraz projekcje filmowe. Zanim poznamy pełen program Gdynia Design Days 2019, warto przyjrzeć się identyfikacji wizualnej festiwalu.

Gdynia Design Days 2019 – Polaryzacja

Hasło nadchodzącej edycji Gdynia Design Days Polaryzacja – daje szerokie pole do interpretacji. Polaryzacja to wyraźna rozbieżność, dychotomia poglądów i opinii, rozwarstwienie zbiorowości, podział na przeciwstawne grupy. To proces wywołany różnicowaniem się postaw w obliczu istotnych problemów, w sytuacjach skrajnych, wobec których nie sposób przejść obojętnie. Polaryzacja wyklucza nijakość, niezdecydowanie i brak zaangażowania. Każdy spór może mieć charakter pozytywny lub negatywny, kluczem jest jego efektywne zarządzanie. Tylko dialog wśród osób pewnych swoich przekonań daje możliwość wyznaczenia nowatorskich strategii działania.

Autorem identyfikacji wizualnej GDD2019 jest ponownie Patryk Hardziej, który swój pomysł na kampanię oparł na ilustracji polaryzacji poprzez oddanie głosu odbiorcom festiwalu.

Nowa identyfikacja Gdynia Design Days

Głosowanie

Do końca kwietnia wchodząc na stronę www.gdyniadesigndays.eu użytkownicy mają możliwość wyboru pomiędzy  dwoma, przeciwstawnymi biegunami poglądów m.in.:

ja – my

serce – rozum

offline – online

lokalnie – globalnie

Każdy kto odwiedzi festiwalową stronę, będzie mógł zostawić swoją odpowiedź – symboliczną kropkę. Wasze poglądy – w postaci wyników z eksperymentu – stworzą trzon identyfikacji wizualnej tegorocznej edycji.

GDD2019 #POLARYZACJA

kiedy: 6 – 14 lipca

gdzie: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98

Nowa identyfikacja Gdynia Design Days
Nowa identyfikacja Gdynia Design Days
Nowa identyfikacja Gdynia Design Days
Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter