Nowa kolekcja mebli dla dzieci i młodzieży Snap!

Marka Pinio wprowadziła na rynek nowoczesną kolekcję mebli dla dzieci i młodzieży. Cechy wyróżniające styl skandynawski łączą się tutaj w trwałą i uniwersalną kolekcję mebli o nazwie Snap. Doskonale pasują zarówno do pokoju dziecka i nastolatka, chłopca i dziewczynki. Jest to pierwsza kolekcja w asortymencie Pinio stworzona z wykorzystaniem nowoczesnej technologii bezspoinowego oklejania, która wnosi nową jakość estetyczną do meblarstwa dziecięcego. Kolekcja Snap jest dumą i silnym wsparciem meblowego portfolio Pinio.

Nowoczesna technologia w meblarstwie dziecięcym

Technologia produkcji mebli z punktu widzenia konsumenta, może wydawać się niezbyt interesująca. Każdy kto tak sądzi, zmieni zdanie, gdy odkryje różnicę estetyczną pomiędzy meblem wykończonym tradycyjną metodą a nowoczesnym systemem klejenia.

Snap jest pierwszą kolekcją, której korpusy z płyty laminowanej, oklejono obrzeżami bezspoinowymi (laserowymi). Jest to możliwe dzięki nowoczesnej technologii, wymagającej specjalistycznej maszyny z Agregatem Air Force System. Technologia ta gwarantuje wyjątkową jakość i wodoodporność połączenia, a fuga klejowa jest niewidoczna – to daje estetykę nieosiągalną dla tradycyjnego systemu. Fronty mebli są tworzone z malowanej płyty MDF, a dopełniające całości uchwyty i nóżki wykonane są z drewna bukowego.

Technologia w połączeniu ze skandynawskim designem tworzy nową jakość na rynku

W asortymencie kolekcji Snap znajdują się meble dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych. Znajdziemy tu łóżeczko niemowlęce z możliwością przebudowania na tapczanik. Meble uniwersalne jak: komoda, szafa, regał potrzebne dziecku w każdym wieku. A gdy maluch podrośnie wystarczy dokupić łóżko i biurko, które także znajdują się w ofercie kolekcji Snap. Aranżację pokoju można więc zaplanować w taki sposób, żeby większość mebli towarzyszyła dziecku wiele lat. Szeroki asortyment, trwałość konstrukcji i uniwersalny design to inwestycja w daleką przyszłość dziecka, wyraz proekologicznej postawy oraz oszczędność.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter