Nowa kolekcja od marki TU LAS

O marce TU LAS mogliście  już u nas przeczytać. Tworzą oni produkty z litego drewna polskich drzew. Są to przedmioty dla miłośników stołu, jedzenia i wina.

W swojej pracy nie unikają pięknych niedoskonałości drewna. Sęki, pęknięcia, ślady po szkodnikach, próchno? –Nie może być lepiej! To ich inspiruje i pcha ku prostym formom, które pozwalają naturze odegrać główną rolę. Wszyscy, którzy ich znają, wiedzą, jak wiele w ich życiu kręci się wokół stołu.

Przesiadujemy na kuchennym blacie, wgapiamy w bulgoczący rosół, robimy bałagan, lejemy wino, oblizujemy palce, planujemy kolację we dwoje, ognisko dla całej bandy, tak w kółko. Z tego czerpiemy tworząc nowe produkty! – mówią twórcy marki.

Swoimi przedmiotami chcą powiedzieć: więcej czasu razem przy stole, więcej goszczenia, karmienia, dzielenia, smakowania, świętowania. Więcej, dłużej, koniecznie razem. Widzą, jak piękne, długowieczne przedmioty zatrzymują nas na moment, podkreślą znaczenie dobrych chwil. Potem, pozwalają do nich wracać!

Teraz wracają z nową linią produktów – OSTE serving pieces – to tace o geometrycznych kształtach, w dwóch wysokościach, zachęcające do zabawy, tworzenia autorskich, spójnych aranżacji na stole. Idealne do serwowania przystawek, wędlin, serów. Frajda dla miłośników dobrego jedzenia i wzornictwa.

Jak włoska gospodyni, która dla swoich gości wybrała to, co lokalne, proste, najlepsze, tak oni przyłożyli się do selekcji materiałów. Połączyli krajowy orzech włoski z naturalnym kamieniem, między innymi z przepięknym wapieniem z Bolechowic, całość wykańczali ręcznie wysokiej jakości olejem. Wszystko, by zostać przy stole na dłużej.

zdjęcia: Kaszamanna Studio

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter