Nowa seria mebli projektu Mleko Living

Mleko Living zaprezentowało serię minimalistycznych mebli przeznaczonych do salonu lub domowego biura. W roli głównej możemy oglądać między innymi biurko, stolik kawowy i Pomocnika Attaché. Oferta Mleko Living obejmuje również ceramiczne przedmioty codziennego użytku, artykuły papiernicze i ciekawe grafiki.

Drewniane biurko Faculty

Pierwszą z nowości w ofercie Mleko Living jest biurko Faculty, które łączy piękno naturalnego dębu ze stabilnością i elegancją stalowej konstrukcji nóg. Prosta forma i dobór materiałów sprawiają, że biurko ma ponadczasowy charakter, który pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Wyposażone jest w dyskretną szufladę, która pomieści podręczne akcesoria. Brak zbędnych elementów pozwala użytkownikowi rozwinąć kreatywność i skupić się na pracy. Dostępne jest w trzech kombinacjach kolorystycznych.

Detal biurka od Mleko Living

Prosty stolik kawowy

Kolejny wyjątkowy mebel to Pivot – prosty stolik kawowy o dynamicznej formie. Nazwa odnosi się do jego obrotowej konstrukcji: nogi stołu pakowane są na płasko a za pomocą kilku śrub, w tym jednej mocowanej na środku, stają się stabilną podporą dla drewnianego blatu. Całość jest lekka – dosłownie i w przenośni. Istnieje możliwość wyboru koloru spośród trzech wariantów. Blaty dwóch pierwszych mebli wykonane są z płyty stolarskiej z litego drewna iglastego i naturalnego forniru dębowego. Do ich wykończenia wykorzystano naturalne oleje i woski.

Czarny stolik od Mleko Living stojący w pokoju w kamienicy

Stolik pomocniczy

Trzecią, nową realizacją jest Pomocnik Attaché – dostojny towarzysz codziennych rytuałów. Ciężka kamienna podstawa i lekki stalowy blat nadają mu stabilności i elegancji. Połączenie klasycznego marmuru i nowoczesnej stali sprawia, że będzie się on prezentował dobrze w każdym wnętrzu. Co więcej, naturalna tekstura kamienia czyni każdy egzemplarz unikatowym. Attaché świetnie odnajdzie się w roli pomocnika obok kanapy, małego stolika kawowego jak również szafki nocnej. Jest produkowany w kolorze białym i czarnym.

Czarny stolik pomocniczy stojący w mieszkaniu w kamienicy

Minimalizm i użytkowa stylistyka

Mleko Living to marka meblowa i studio projektowe prosperujące od 2016 roku. Współtworzą je Katarzyna i Michał Załuscy. Ich realizacje wyróżniają się dzięki połączeniu minimalistycznej i użytkowej stylistyki, a także dzięki naturalnym materiałom, które używają przy produkcji. Każdy ich produkt to gwarancja wysokiej jakości wykonania.

Dowodem na to jest fakt, że w 2017 roku Mleko Living zostało nagrodzone znakiem jakości Must Have. W swojej twórczości projektanci stawiają na naturalność, bliskość natury, materiały wtórne. Chętnie współtworzą produkty wraz z wykwalifikowanymi regionalnymi rzemieślnikami, dzięki czemu dodatkowo zyskują na unikalności. Przedmioty są dystrybuowane w całej Europie I często używane w stylizacjach wnętrz.

Zastawa z ceramiki od Mleko Living Czarne biuro i biały stolik Attaché od Mleko Living Czarny stolik Attaché od polskiej marki Mleko Living Zestaw przedmiotów z ceramiki stojących na stole Śniadanie podane w ceramice od Mleko Living Produkty z ceramiki stojące na stole w pokoju dziennym Błękitne produkty z ceramiki stojące na stole Produkty z ceramiki stojące na stole Produkt od Mleko Living Obraz w złotej ramie stojący na stole Komplet jasnej ceramicznej zastawy stojący na stole pokrytym białym obrusem Ceramiczna zastawa od Mleko Living Czarny i beżowy notatnik od Mleko Living Obraz ze wzorem od Mleko Living Obraz w ramie od Mleko Living Notatnik na przepisy od polskiej marki Mleko Living Candleholder od polskiej marki Mleko Living stojący na stole Notatnik z brązową okładką leżący na stole Ceramiczna zastawa stojąca na stole Niebieski ceramiczny wazon stojący na stole Ceramiczny talerz leżący na stole z białym obrusem Polska ceramika stojąca na stole

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter