Nowe projekty Paged Meble od HUSARSKA DESIGN STUDIO

Nowe projekty Paged Meble od HUSARSKA DESIGN STUDIO

Na Targach Meble Polska w Poznaniu i arenie DesignHUSARSKA DESIGN STUDIO zaprezentowała esencję światowych trendów nie tylko w odniesieniu do formy mebli ale przede wszystkim do funkcji.

„Zaprojektowaliśmy po raz pierwszy dla Paged Meble udomowione biuro. Punktem wyjścia do projektu biurka Omni były zmieniający się potrzeby domowników. Mebel rozwiązuje problem przechowywania i porządkowania miejsca pracy, a zarazem jest niezwykle elegancki” – wyjaśnia Jadwiga Husarska-Sobina, CEO biura projektowego.

Kolekcja Omni wykonana z drewna dębowego ociepla wnętrza i zbliża do natury. Krzesła sklejkowe o różnych podstawach, a zwłaszcza te na podstawach regulowanych zapewniają komfortową pracę w domu. Prosty design doskonale wkomponuje się w każde wnętrze.

Dla Paged Meble przygotowaliśmy również kolekcję mebli Argo do jadalni. ,,Zaprojektowaliśmy wygodne tapicerowane krzesła z podłokietnikami i okrągły rozkładany stół który zachęca do biesiadowania w kręgu najbliższych”– opowiada Klaudia Kasprzak, jedna z projektantek.  Stół Argo charakteryzują zaokrąglone u góry nogi dodające lekkości blatu. Całość jest wykonana z litego drewna dębowego tak docenionego przez polskich klientów.

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter