Nowoczesne stoiska handlowe

Joanna Kubieniec zaprojektowała dwa stoiska handlowe: jedna dla marki Poszetka a drugie dla Geszeft. Lubimy takie nietuzinkowe realizacje dlatego chcemy, żebyście koniecznie je zobaczyli

Stoisko handlowe Poszetka składa się z siedmiu wertykalnych modułów, które łączą się ze sobą w jeden przestrzenny regał. Dzięki temu można modyfikować jego wielkość i dopasowywać do dostępnego miejsca ekspozycji. Dodatkowo właściciele mają do dyspozycji trzy oddzielne elementy: wieszak i dwie mniejsze konstrukcje. Układ stoiska można zmieniać w zależności od potrzeb. Wszystkie elementy oparte są na tych samych proporcjach, a stalową konstrukcję uzupełniają drewniane panele. Minimalizm i prostota całości założenia pozwala na odpowiednią ekspozycję i wydobycie walorów prezentowanych produktów.

Stoisko handlowe dla sklepu Geszeft zostało zaprojektowane tak aby, pod względem przestrzennym i materiałowym nawiązywać do sklepu stacjonarnego tej marki, który mieści się w Katowicach. (Wnętrze tego sklepu zaprojektowała również Joanna Kubieniec we współpracy z Darią Barnaś w 2013 roku). Stoisko jest używane na różnych wydarzeniach tj. targi mody,kongresy czy wystawy. Zostało utworzone z kilku prostych form przestrzennych oraz dwóch konstrukcji stalowych. W zależności od wielkości i kształtu zastanej przestrzeni, można w różny sposób zestawiać ze sobą poszczególne elementy i  tworzyć z nich zróżnicowane przestrzenie wystawiennicze. Elementy przestrzenne zostały zaprojektowane w taki sposób aby tworzyć jak najlepszą przestrzeń ekspozycyjną dla wystawianych produktów.

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter