Nowości od Moyha

Nowości od Moyha

Moyha swój debiut na rynku odnotowała pod koniec 2016 roku, a już po pół roku odnosi znaczące sukcesy, podbijając kolejne kraje Europy Zachodniej. Dziś, tuż po premierze nowej kolekcji przedstawiamy Wam jej nową, miękką i przytulną odsłonę.

Moyha, to marka z produktami wyposażenia wnętrz w prostym stylu, bez zbędnych zdobień i ferii barw, których najważniejszą cechą są naturalne materiały użyte w produkcji, takie jak drewno, skóra, wełna czy bawełna. Prosty design, stonowane kolory, dobra jakość, a wszystko w zgodzie z naturą, w myśl idei „simply good”.

Celebrujemy życie i to chcemy pokazać w naszym przesłaniu – dodają właścicielki. Moyha to też przeciwieństwo życia w wersji „fast” w każdym aspekcie myślenia o marce. Uniwersalne formy produktów, zamiast często zmieniających się trendów i próby nadążania za nimi; celebracja życia, chwil, momentów zamiast wiecznego pośpiechu i ścigania się z czasem, stonowane kolory i prosty design pozostawiające harmonię w naszym domu – to główne cechy marki i jej produktów.

I właśnie w myśl tej idei powstała moyha, a wraz z nią flagowe produkty marki: miękka dzianinowa pościel z oddychającej i przyjemnej dzianiny, ciepłe i miękkie pledy, poduszki z wełny ze skórzanymi dodatkami, dekoracje z dębu od polskich producentów czy, bestsellerowe dla nas, worki z impregnowanej celulozy, wyglądającej jak skóra.

W czerwcu pojawiła się w sklepie moyha.com kolejna odsłona marki. Szarości wpisane są już w jej DNA, ale tym razem pojawiają się też dwa nowe kolory: pudrowy róż i krem. Nowością są bawełniane, miękkie i przyjemne w dotyku materiały. W ofercie znalazła się cała kolekcja uszyta z dresowych i t-shirtowych dzianin. „Długo czekałyśmy na wyprodukowanie specjalnie dla nas przygotowanych materiałów. W tej kwestii nie było dla nas kompromisów: naturalny skład, dobra jakość  i super miękki chwyt. Zależało nam na ‘miłości od pierwszego dotyku’” – mówią dziewczyny z moyha. I tak możemy już podziwiać nową kolekcję na moyha.com: od narzut do poduszek w różnych rozmiarach. W ofercie pojawiają się ozdobne pompony, surowo wykończone szwy i ręcznie robione hafty. Nowością jest też kolekcja HOMEWEAR, dzianinowych i wygodnych szlafroków.

Sklep online moyha.com został otwarty w listopadzie 2016 roku i już w pierwszych dniach zdobył uznanie klientów w Polsce i zagranicą. Moyha, bez kompromisów, buduje swoją ofertę stylowych tekstyliów dekoracyjnych do domu. Jej flagowy produkt: dzianinowa pościel GREY DREAM zdobyła nagrodę MUST HAVE 2017 na Łódzkim Festiwalu Designu. „A to dopiero początek” – mówią zgodnie założycielki marki.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter