Obrazy malowane na meblach – kolekcja plumo

Wojtyczka to pracownia, za którą stoi Małgorzata Wojtyczka. Absolwentka wrocławskiej ASP, minimalistka. Uwielbia geometrię i czerń pod każdą postacią. Każdy projekt traktuje jak nowe wyzwanie. Projektuje w myśl zasady “Mniej znaczy więcej”. Realizując projekty często eksperymentuje szukając nowych wartości w sztuce. W wolnym czasie tworzy malarskie abstrakcje.

Wprowadza właśnie na rynek wnętrzarski kolekcję plumo. Są to obrazy malowane na meblach. Inspiracją było hasło “Think outside the box”.

plumo to kolekcja mebli zainspirowana sentecją “Wyjdź poza ramy! Think outside the box!”. Zgodnie z nimi, wychodzimy poza ramy obrazu, aby pokazać, że sztuka w naszym domu nie musi tylko i wyłącznie znajdować się na ścianach, ale również na meblach, oświetleniu czy dodatkach. Dzięki tej inicjatywie sprawimy, że sztuka będzie nam towarzyszyć w codziennych czynnościach, umilając je – mówi Małgorzata Wojtyczka

plumo to gotowe meble, jak stoliki kawowe czy komody. Każdy z nich jest jedyny i niepowtarzalny, w sam raz dla osób ceniących oryginalność i dobry design. Wykonywane na zamówienie z największą dbałością o detale, ręcznie malowane, wykończone żywicą w połysku lub macie. Odnajdą się w niemalże każdym wnętrzu, dodając mu charakteru i wyjątkowości. plumo to też fronty szafek kuchennych, nowych lub tych, które wysłużyły się już w kuchni., w które pracownia Wojtyczka może tchnąć nowe życie.

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter