Plumo by Wojtyczka – obrazy malowane na meblach

Wojtyczka to pracownia, za którą stoi Małgorzata Wojtyczka. Absolwentka wrocławskiej ASP, minimalistka. Uwielbia geometrię i czerń pod każdą postacią. Każdy projekt traktuje jak nowe wyzwanie. Projektuje w myśl zasady „Mniej znaczy więcej”. Realizując projekty często eksperymentuje szukając nowych wartości w sztuce. W wolnym czasie tworzy malarskie abstrakcje. Przed Tobą jej kolekcja Plumo by Wojtyczka.

Plumo by Wojtyczka

Projektantka wprowadziła na rynek wnętrzarski kolekcję Plumo by Wojtyczka. Są to obrazy malowane na meblach. Inspiracją było hasło „Think outside the box”.

Plumo by Wojtyczka - obrazy malowane na meblach

Plumo by Wojtyczka to kolekcja mebli zainspirowana sentecją „Wyjdź poza ramy! Think outside the box!”. Zgodnie z nimi, wychodzimy poza ramy obrazu, aby pokazać, że sztuka w naszym domu nie musi tylko i wyłącznie znajdować się na ścianach, ale również na meblach, oświetleniu czy dodatkach. Dzięki tej inicjatywie sprawimy, że sztuka będzie nam towarzyszyć w codziennych czynnościach, umilając je – mówi Małgorzata Wojtyczka

Gotowe meble

Plumo to gotowe meble, jak stoliki kawowe czy komody. Każdy z nich jest jedyny i niepowtarzalny, w sam raz dla osób ceniących oryginalność i dobry design. Wykonywane na zamówienie z największą dbałością o detale, ręcznie malowane, wykończone żywicą w połysku lub macie. Odnajdą się w niemalże każdym wnętrzu, dodając mu charakteru i wyjątkowości. Plumo to też fronty szafek kuchennych, nowych lub tych, które wysłużyły się już w kuchni, w które pracownia Wojtyczka może tchnąć nowe życie.

Zobacz również: Kolekcja NASTRO od FONDU Furniture | Westwing Collection Earthy Boho

Plumo by Wojtyczka - obrazy malowane na meblach
Plumo by Wojtyczka - obrazy malowane na meblach
Plumo by Wojtyczka - obrazy malowane na meblach
Plumo by Wojtyczka - obrazy malowane na meblach
Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter