Otwarcie showroomu Lamps&Company

Otwarcie showroomu Lamps&Company

W końcu doczekaliśmy się miejsca, w którym będziemy mogli za jednym razem kupić wszystkie elementy do wyposażenia pokoju dziecięcego! Taka idea stoi za otwarciem pierwszego Showroomu Lamps&Company, który na stałe zagościł na warszawskim Wilanowie przy ulicy Wiertniczej 36.

Lamps&Company zaprasza nas do swojego świata, w którym znajdować się będą wzorzyste lampy, kinkiety, pufy, pościele, zasłony, pastelowe wiklinowe kosze oraz bajkowe ramki, a to wszystko w 8 wyjątkowych kolekcjach: Pastelowe Krople, Pink&Mint Stars, Mint&Grey Stars, Sowie Opowieści, Chevron Mint, Transport, Morska Przygoda i Bajkowy Las. Dodatkowo marka postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom rodziców i jako jedyna zaproponowała alternatywę dla monochromatycznych łóżeczek dziecięcych, wprowadzając do oferty 7 drewnianych łóżeczek w pastelowych kolorach.

Wizyta w Showroomie to coś więcej niż tylko wizyta w sklepie wnętrzarskim. To przeniesienie się do bajkowego świata pełnego słodkiej kolorystyki, baśniowych wzorów i miękkich, stworzonych z myślą o delikatnej dziecięcej skórze, materiałów. To możliwość zobaczenia wyjątkowego asortymentu w kompletnych aranżacjach, urządzonych od A do Z akcesoriami z danej kolekcji oraz zobaczenia jak pięknie zestawy prezentują się w dziennym świetle. Do każdej kolekcji zostały dopasowane dywany Lorena Canals, które również można kupić w Showroomie. Warto podkreślić, że meble i dodatki są nie tylko świetnie zaprojektowane, ale także solidnie wykonane- na żywo widać ich wysoką jakość i praktyczność, na której szczególnie zależy rodzicom małych dzieci. Dla osób planujących urządzanie pokoju lub kącika dla dziecka to świetna okazja dokonania przemyślanego wyboru wymarzonego wystroju.

 

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter