Otwarta przestrzeń, sprzyjająca rodzinnemu życiu

Ile kreatywności i uśmiechu można pomieścić na 100 mkw? Niezliczone ilości! Szczególnie gdy przestrzeń została zaaranżowana z myślą o tych, którym nie brakuje ani wyobraźni, ani chęci do zabawy.

Strefa dzienna zaprojektowana przez Patrycję Dąbrowską z 28 FORM tętni życiem – dominuje tu ponad trzymetrowa wyspa kuchenna, zachęcając do rodzinnego gotowania i wieczornego biesiadowania z przyjaciółmi. Jej blat, zlew i półki boczne wykonane zostały z plastycznego Corianu.

Do strefy nocnej, w której znajdują się sypialnie i łazienka, prowadzą wyjątkowo funkcjonalne, dwuelementowe schody. Pierwsza ich część to schody skrzyniowe. Od strony wejścia do mieszkania sprytnie skrywają szafkę na buty, od strony salonu pełnią funkcję ścianki medialnej. Druga część, lekka wspornikowa, prowadzi bezpośrednio do krainy snu i odpoczynku.

Fundamentem całego mieszkania jest cicha i ciepła podłoga korkowa. Aranżacji wnętrz w stylu skandynawskim, której charakterystycznym elementem jest m.in. biała cegła, towarzyszą naturalne materiały, takie jak drewno, len czy dywan z trawy morskiej. To właśnie czyni wnętrze ciepłym i przytulnym, dając wytchnienie po trudach dnia codziennego.

Udostępnij ten artykuł
Wpisz szukane słowo i kliknij enter