Palenisko ogrodowe – niezwykła dekoracja z ogniem w roli głównej

Ledy, neony, diody przegrywają z naturalnym blaskiem żywego ognia. Migoczące płomienie ogniska rozświetlające mroki nocy tworzą wyjątkową, niezwykle kameralną i ciepłą atmosferę. Nie da się jej odtworzyć za pomocą sztucznych świateł, dlatego marka Kratki stworzyła linię nowoczesnych palenisk ogrodowych, które pozwalają cieszyć się pięknem ognia w każdym ogrodzie, na tarasie czy trawniku. Polski producent znów zaskakuje eleganckim wzornictwem i świetną funkcjonalnością, udowadniając, że dzisiaj z żywiołu ognia każdy może czerpać radość.

Palenisko ogrodowe – ogień „ujarzmiony”

Już nie trzeba wielkiego ogrodu z wydzielonym, starannie przygotowanym miejscem na ognisko. Wystarczy niewielkie palenisko ogrodowe, które zadba o ciepłą, przytulną atmosferę i pozwoli na to, by cieszyć się naturalnym blaskiem ognia. Wypalone czarne duże plamy w ogrodzie i na trawnikach oraz uszkodzone chodniki to już przeszłość. Wolnostojące paleniska, wykonane z najwyższej jakości materiałów, można ustawić w dowolnym miejscu, nie naruszając struktury podłoża. A nazwy: Erizo, Goblet, Triangle, Pyramid skrywają obietnicę niezwykłych kształtów i sporych wrażeń estetycznych. W końcu ogień jako domena bogów potrzebuje wyjątkowej oprawy.

Palenisko ogrodowe - niezwykła dekoracja z ogniem w roli głównej

Domena bogów

W portfolio polskiej marki znalazły się paleniska ogrodowe inspirowane pięknem matematycznego świata (model Triangle) w kształcie trójkąta czy sześcioboku (model Hex). Miłośnikom klasycznej elegancji z pewnością przypadną do gustu paleniska o bardziej tradycyjnej konstrukcji np. wyrafinowanej czary (Goblet) czy stylowej patery (Sunny). Ale firma Kratki.pl znana jest z tego, że lubi zaskakiwać, a wachlarz jej inspiracji jest naprawdę bogaty.

Palenisko ogrodowe - niezwykła dekoracja z ogniem w roli głównej

Wszystkie paleniska ogrodowe w portfolio marki będą stanowić ciekawy element dekoracyjny ogrodu, ale na uwagę szczególnie zasługują tutaj modele Pyramid oraz Erizo. Ten pierwszy przenosi nas do świata samych faraonów, drugi z kolei inspirowany jest jeżem (z hiszp. erizo – jeż). W nowoczesnym designie liczy się wolność kreacji i sztuka tworzenia tak, by jednocześnie zaskakiwać formą i komfortem użytkowania.

W paleniskach ogrodowych zalecamy palenie suchym drewnem (najlepiej z drzew liściastych), oraz używanie do rozpalanie wyłącznie naturalnych rozpałek, dzięki czemu dbamy o środowisko naturalne nie przyczyniając się do zanieczyszczeń powietrza i powstania smogu – mówi Sylwester Kałwiński, Product Manager z firmy Kratki.pl Dzięki nowym produktom w naszym portfolio wychodzimy naprzeciw miłośnikom naturalnego ciepła ogniska we własnym nawet najmniejszym ogrodzie lub tarasie. Wyjątkowe wzornictwo, perfekcyjnie dopracowane detale, doskonały komfort użytkowania, a przy tym atrakcyjne ceny sprawiają, że paleniska ogrodowe szybko staną się ulubioną dekoracją każdej przestrzeni na zewnątrz – dodaje Sylwester Kałwiński, Product Manager z firmy Kratki.pl

Marka Kratki.pl

Marka Kratki to renomowany producent wkładów kominkowych, ogrzewaczy gazowych, kominków wolno stojących, biokominków oraz akcesoriów. Marka ma w swojej ofercie wiele ciekawych produktów, m.in. kominki gazowe.

Zobacz również: ClickPic – piękne ramki na ścianę prosto z Twojego telefonu | Plantastick – biodegradowalne podpórki dla roślin

Palenisko ogrodowe - niezwykła dekoracja z ogniem w roli głównej
Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter