Paprocki & Brzozowski z marką Miloo Home

Uznani projektanci mody wkraczają do świata wnętrz – takie kooperacje zawsze elektryzują! Znamy już szczegóły najnowszej współpracy tego typu na polskim rynku. Realizuje ją duet Paprocki & Brzozowski z marką wnętrzarską Miloo Home. Wspólnie zaaranżowali nowoczesne atelier projektantów, znajdujące się w Elektrowni Powiśle. Powstała też limitowana linia tekstyliów i dekoracji Miloo Home sygnowana nazwiskami kreatorów mody. Jej oficjalna premiera odbyła się 4 października 2019 roku podczas targów Warsaw Home.

Paprocki & Brzozowski i marka Miloo Home

Połączenie kreatywności dizajnerów oraz doświadczenia jednej z najszybciej rozwijających się polskich marek wnętrzarskich, musiało przynieść spektakularne efekty. Pierwszym z nich jest nowe atelier Paprocki & Brzozowski w Elektrowni Powiśle. Nieoczywiste przestrzenie surowych, industrialnych wnętrz Elektrowni okazały się niemałym wyzwaniem aranżacyjnym. Duża powierzchnia podzielona na mniejsze pomieszczenia funkcyjne, dawała wiele możliwości, ale niosła ze sobą również ograniczenia.

Duet Paprocki & Brzozowski z marką Miloo Home

„Dziś, gdy oglądamy urządzone już atelier, wiemy, że efekt wspólnych spotkań – połączenia znakomitej wizji Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego oraz ogromnego wkładu wiedzy i doświadczenia Moniki Bielskiej, Product Development Director w Miloo Home – zachwyca. Ale w trakcie procesu projektowego musieliśmy wykazać się niemałą kreatywnością” – opowiada Witek Wysocki, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Miloo Home.

Duet Paprocki & Brzozowski z marką Miloo Home

Meble Miloo Home w atelier Paprocki & Brzozowski

Meble Miloo Home stały się głównym wyposażeniem wszystkich pomieszczeń atelier Paprocki & Brzozowski, począwszy od obu gabinetów, aż po salę konferencyjną, biuro, wejście i najbardziej reprezentacyjny VIP Room. W pracowni znalazły się m.in. szafy Cape Town, komody New Age i Savoy, konsole Avenue i Golden Age, stół Forto, sofy Taylor i De Arte czy ponadczasowe fotele Butterfly.

Duet Paprocki & Brzozowski z marką Miloo Home

Dzięki odpowiedniemu doborowi wszystkich elementów znajdujące się w atelier pomieszczenia, mimo różnych funkcji, wyglądają spójnie. Panująca w nich artystyczna aura sprzyja zaś procesowi tworzenia. Oprócz pracowni projektantów, marka Miloo Home wyposażyła także nowo otwarty butik Paprocki & Brzozowski, który mieści się w Elektrowni Powiśle.

Duet Paprocki & Brzozowski z marką Miloo Home

Limitowana edycja tekstyliów i dekoracji Miloo Home by Paprocki & Brzozowski

Drugim efektem współpracy Miloo Home z duetem polskich projektantów jest limitowana edycja tekstyliów i dekoracji – Miloo Home by Paprocki & Brzozowski, stworzona w ramach kolekcji Amber Glamour. Niezwykła wrażliwość i wyczucie estetyki dizajnerów znalazły odzwierciedlenie w niezwykłej linii pledów, zasłon oraz poduszek wykonanych ze szlachetnych, oryginalnie nadrukowanych tkanin. Wśród elementów kolekcji sygnowanej nazwiskami kreatorów mody nie zabrakło również stylowych parawanów, unikalnych grafik na szkle oraz świątecznych zestawów ozdób w wersji glamour, które wprowadzą do wnętrz szyk i elegancję.

Duet Paprocki & Brzozowski z marką Miloo Home

Marka Miloo Home

Miloo Home to ekskluzywna marka wnętrzarska oferująca dizajnerskie meble i akcesoria do domu i ogrodu. W swojej ofercie posiada zarówno kolekcje nowoczesne, klasyczne, jak również industrialne. Każda z nich, stworzona zgodnie z aktualnymi trendami, charakteryzuje się nie tylko doskonałym wzornictwem, lecz także najwyższą jakością wykonania. Salony Miloo Home zlokalizowane są w największych miastach w całej Polsce.

Spodobała Wam się kolekcja stworzona z duetem Paprocki & Brzozowski? Zobaczcie kolekcję mebli inspirowaną Wabi Sabi!

Duet Paprocki & Brzozowski z marką Miloo Home Duet Paprocki & Brzozowski z marką Miloo Home Duet Paprocki & Brzozowski z marką Miloo Home Duet Paprocki & Brzozowski z marką Miloo Home Duet Paprocki & Brzozowski z marką Miloo Home Duet Paprocki & Brzozowski z marką Miloo Home Duet Paprocki & Brzozowski z marką Miloo Home Duet Paprocki & Brzozowski z marką Miloo Home Duet Paprocki & Brzozowski z marką Miloo Home Duet Paprocki & Brzozowski z marką Miloo Home

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter