Pasy, pastele i różowa zebra z Indii!

Widzieliście kiedyś różową zebrę? Teraz macie okazję! Przedstawiamy The Pink Zebra sieci Feast India Co. Surrealistyczny hotel wyciągnięty z zaczarowanych, pastelowych krain!

The Pink Zebra to najnowszy projekt Renesa Architecture Design Interiors z Indii. Kanpur – miasto słynące z przemysłu metalowego, maszynowego i tekstylnego od zawsze blisko związane z designem, to właśnie tam zaprezentowano koncepcję różowo-czarnej zebry. Architekci i projektanci z RADI inspirując się twórczością artystyczną Wesa Andersona wspięli się na wyżyny oryginalności. Reżyser w swoich dziełach stara się, aby każdy kadr jego filmu był zupełnie rózny od rzeczywistości. Od pierwszego spojrzenia widzimy tu oczywistą, ale bardzo udaną stylizację wzorowaną na takich dziełach kinematografii jak „Grand Budapest Hotel” „Genialny Klan” czy „Wyspa Psów”.

Wnętrze hotelu wpisuje się w obecne trendy w projektowaniu. Pastelowe kolory, kontrastujące ze sobą biel i czerń wprowadzają nas w abstrakcyjny świat. Przejrzystość i minimalizm strefy restauracyjnej, retro stoliki i krzesła przywdziane w wszechobecny róż, złocony bar i dyskretne grafiki, istne szaleństwo. Piętro hotelu zajęte przez klasyczne, angielskie kanapy i fotele nawiązujące do czasów, w których Kanpur zamieszkiwali kolonizatorzy z Imperium Brytyjskiego. Symetryczny dach, kwiaty zwisające z sufitu, tworzą strefę relaksu i ukojenia wpuszczając promienie słońca rozświetające hotelowe pomieszczenia.

Kampania Renesa Architecture Design Interiors to idealnie wyważona mieszanka szalonego stylu W. Andersona i sztuki nowoczesnego projektowania. Czy wybralibyście się w pastelową podróż do hotelu The Pink Zebra?

Udostępnij ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter