Pawilony Kettal Group – wyjątkowa przestrzeń biurowa

Kettal Group zaczynali od skromnej działalności jako rodzinna firma założona w 1964 roku. Aktualnie są obecni w ponad 80 krajach i posiadają firmowe sklepy w Barcelonie, Nowym Jorku, Paryżu, Londynie, Miami i Marbelli. Marka szczyci się europejską jakością wykonania. Wszystkie jej produkty są wytwarzane we własnym zakładzie mieszczącym się w małym nadmorskim miasteczku oddalonym 45 km od Barcelony.

Wyjątkowa przestrzeń biurowa

Produkcja na własnym terenie pozwala na dokładną dbałość o szczegóły, zapewnienie jakości, rozwój innowacyjności, a także jest realna możliwość dostosowania do potrzeb klientów, dzięki czemu każdy przedmiot jest wyjątkowy i ekskluzywny. Ostatnio firma Kettal Group realizuje projekty innowacyjnych pawilonów z przeznaczeniem do organizacji dużych powierzchni biurowych.

Powierzchnie biurowe – pawilony Kettal Group

Pawilony biurowe Kettal Group

Pawilony biurowe zaprojektowane przez Kettal Group są wdrażane na całym świecie w celu uporządkowania dużych, otwartych przestrzeni biurowych. Zapewniają przy tym odosobnienie przy jednoczesnym zachowaniu integracji. Projektanci osiągnęli ten efekt dzięki eleganckiej i trwałej konstrukcji aluminiowej, dostępnej w ponad trzydziestu wariantach kolorystycznych zarówno części aluminiowych, jak i tkanin. Dzięki pawilonom biurowym wyróżniającym się eleganckim wzornictwem, marki stworzą dynamiczne, specjalnie zaprojektowane miejsca pracy, w których zachowują poczucie otwartości.

Powierzchnie biurowe – pawilony Kettal Group

W sytuacji, gdy wchodzimy do nowego budynku z obszernym holem i widzimy pawilon kioskowy serwujący kawę i ciastka od razu czujemy się lepiej. Organizuje on daną przestrzeń i przekształca ją w przyjazne miejsce spotkań. Takie pawilony kioskowe mogą być również wykorzystywane do definiowania innych przestrzeni zewnętrznych i wewnętrznych. Mogą to być np. parki, place, kawiarnie, biblioteki, lobby hotelowe i dworce kolejowe.

Powierzchnie biurowe – pawilony Kettal Group

Przestrzeń dla prac zespołowych

Innym przeznaczeniem pawilonów biurowych Kettal mogą być przestrzenie do pracy zespołowej, które zazwyczaj mają otwarty układ. Mogą ułatwić interakcję i komunikację oraz zbudować poczucie wspólnoty. Pawilony biurowe składają się z ruchomych ścian zdolnych do tworzenia zacisznych pomieszczeń w celu optymalizacji akustyki w otwartych przestrzeniach biurowych. Konstrukcja wyraża kluczową wartość przestrzeni współpracy – elastyczność i zdolność dostosowania się do warunków. Ruchome ściany pomagają zachować poczucie otwartości pasujące do wyglądu i nowoczesnej przestrzeni roboczej.

Powierzchnie biurowe – pawilony Kettal Group

Pawilony Kettal mogą być również wykorzystywane do tworzenia dynamicznych przestrzeni spotkań, dopasowując charakter pracy mobilnej generacji. Zespoły mogą odbywać spotkania na stojąco, poruszać się po pokoju. Mogą też urządzać burzę mózgów na tablicach i przeglądać prezentacje na dużym ekranie. Szeroka gama kolorów i wykończeń materiałów na ścianach i sufitach (w tym aluminium, drewno, tkaniny i szkło), a także zintegrowana funkcja automatyzacji sprawiają, że produkt ten jest spersonalizowany, jak tylko się pojawia.

Powierzchnie biurowe – pawilony Kettal Group

Pawilony mogą być używane do organizacji większych pomieszczeń, takich jak centralna sala konferencyjna. Jednocześnie szanując istniejącą strukturę przestrzeni i minimalizację instalacji solidnych ścian w otwartym obszarze roboczym. Draperie i drzwi przesuwne zapewniają prywatność w razie potrzeby. Drzwi lustrzane utrzymują światło w biurze i wyglądają estetycznie, gdy pokój nie jest używany. W wielu miastach, w których pracownicy dojeżdżają rowerem do pracy, pawilon do parkowania rowerów na zewnątrz byłby przemyślaną dodatkową korzyścią. Chroniłby cenne rowery przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi w stylowy sposób. Niestandardowe rozwiązania firmy Kettal Group odmieniają oblicze tradycyjnych powierzchni biurowych.

Zobacz również: Warszawska siedziba SYZYGY i Ars Thanea | Siedziba Columbus Energy

Powierzchnie biurowe – pawilony Kettal Group
Powierzchnie biurowe – pawilony Kettal Group
Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter