„Piątka z architektem” – hansgrohe i cykl wideorozmów (nie tylko) o projektowaniu łazienek

Od czego zaczynam projektowanie łazienki? Jaki element aranżacji uważam za obowiązkowy? I jak łazienki będą wyglądały w przyszłości? Te i wiele innych kwestii – zarówno zawodowych, jak i osobistych – poruszają polscy architekci wnętrz, zaproszeni przez hansgrohe do udziału w cyklu wideorozmów „Piątka z architektem”. Dotychczas wzięli w nim udział Monika Bronikowska (HOLA Design), Grzegorz Goworek (Studio Organic) i Anna Błaszczyk (Artewizjon). Kto wystąpi w kolejnych?

Projekt „Piątka z architektem”

Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń domu – można się o tym przekonać każdego ranka i wieczoru. Architekci wnętrz z zaangażowaniem łączą w niej funkcjonalność z piękną formą, a całość dopasowują do indywidualnych potrzeb, wymagań, gustów. Jak osiągają sukces? Postanowiliśmy zapytać o arkana sztuki, która owocuje dobrze zaprojektowaną łazienką. Tak narodził się cykl „Piątka z architektem”. Sukcesywnie publikowane wideorozmowy można śledzić na stronie www marki hansgrohe (https://pro.hansgrohe.pl/wsparcie/piatka-z-architektem) oraz profilach marki na Facebooku i LinkedInie.

„Piątka z architektem” - hansgrohe - Monika Bronikowska - HOLA Design
„Piątka z architektem” – hansgrohe – Monika Bronikowska – HOLA Design

Pierwsza seria obejmuje pięć nagrań z architektami i architektkami. Rozmowy pozwalają dowiedzieć się więcej o najciekawszych zagadnieniach z zakresu designu – ale nie tylko. Pytania dotyczą także kwestii prywatnych. Ukazują twórców jako pełnych pasji profesjonalistów łączących w swej pracy inżynierię ze sztuką i nieraz mierzących się z wątpliwościami.

Interesujące refleksie na temat łazienki

Co ważne, wokół tematu łazienki architekci wnętrz potrafią snuć niezwykle interesujące refleksje. W zamieszczonych już odcinkach Monika Bronikowska z pracowni HOLA Design mówi m.in. o tym, czego nie może zabraknąć w łazience architekta, co uważa za najważniejsze w projektowaniu tego pomieszczenia i skąd sama czerpie inspiracje. Grzegorz Goworek – współwłaściciel Studio Organic – dzieli się prognozami dotyczącymi łazienki przyszłości. Wskazuje też, który z produktów hansgrohe ceni najwyżej. Anna Błaszczyk z pracowni Artewizjon z kolei zdradza, od czego zawsze zaczyna proces projektowania łazienki i jaki kolor armatury najchętniej wykorzystuje w swych realizacjach.

„Piątka z architektem” - hansgrohe - Grzegorz Goworek - Studio Organic
„Piątka z architektem” – hansgrohe – Grzegorz Goworek – Studio Organic

W kolejnych odcinkach cyklu „Piątka z architektem” wezmą udział: Jakub Wiśniewski z pracowni JMW Architekci oraz Marta Drzymała z MUM Studio. O czym będą mówić? Przekonamy się wkrótce.


Zobacz również: Greenhouse Silent Disco – wystawa w Muzeum Architektury we Wrocławiu | Tajemnicze postacie w oknach Kamienicy Wiedeńskiej w Poznaniu

„Piątka z architektem” - hansgrohe - Anna Błaszczyk - Artewizjon
„Piątka z architektem” – hansgrohe – Anna Błaszczyk – Artewizjon
„Piątka z architektem” - hansgrohe - Monika Bronikowska - HOLA Design
„Piątka z architektem” – hansgrohe – Anna Błaszczyk – Artewizjon
Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter