Piece of Wood: meble do wnętrz scandi, loft oraz industrial

Piece of Wood: meble do wnętrz scandi, loft oraz industrial

Piece of Wood jest pracownią, która powstała z zamiłowania do pięknych wnętrz. Inspiracją do prac jest minimalistyczny styl skandynawski, którego cechą jest prosta forma, stonowane barwy i funkcjonalizm. Każdy produkt wykonany w pracowni jest unikatowy i niepowtarzalny, tak jak wyjątkowy jest kolejny kawałek surowego drewna, który trafia do warsztatu.

Praca w drewnie to pasja projektantów, dlatego każdy produkt powstaje przy użyciu najwyższej jakości materiałów oraz z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Lubią połączenie zimnego surowego metalu z drewnem o ciepłej barwie i naturalnej strukturze. Takie połączenie idealnie współgra ze sobą. Produktem marki Piece of Wood są meble oraz różnego rodzaju dodatki, które idealnie wpasują się do wnętrz zachowanych w stylistyce scandi, loft, industrial.

Envelope
Stolik kawowy o wymiarach 50x70x48 na stalowych nóżkach typu hairpinlegs. Blat stołu całkowicie wykonany ręcznie. Każda z desek poddana obróbce, przy zastosowaniu ekologicznej mieszanki. Uzyskane zostały w ten sposób różne barwy drewna bez użycia bejc, farb i olei. Czyni to stół niepowtarzalnym i jedynym w swoim rodzaju. Charakteru dodają również stalowe gwoździe, które przytwierdzają deski do płyty stolarskiej.

Miror
Stolik kawowy o średnicy 70 cm i wysokości 48 cm na stalowych nóżkach typu hairpinlegs. Blat stołu całkowicie wykonany ręcznie. Każda z desek poddana obróbce, przy zastosowaniu ekologicznej mieszanki. Uzyskane zostały w ten sposób różne barwy drewna bez użycia bejc, farb i olei. Czyni to stół niepowtarzalnym i jedynym w swoim rodzaju. Charakteru dodają również stalowe gwoździe które przytwierdzają deski do płyty stolarskiej.

Big Trunk
Stolik kawowy wykonany z plastra drzewa dębowego o średnicy 70 cm i wysokości 50 cm na stalowych nóżkach typu hairpinlegs. Blat stołu poddany szczotkowaniu w celu wydobycia naturalnego piękna dębu. Stolik Big Trunk występuje w 2 opcjach: Z wyciętym klinem oraz w całości.

Huśtawka
Dębowa huśtawka o wymiarach 50x15x3cm. Dołączona lina jutowa, która idealnie współgra z naturalnym kolorem dębu. Huśtawka świetnie sprawdzi się w domowym wnętrzu jak również w ogrodzie, czy na balkonie.

Zegary
50 cm średnica
Drewniany zegar ścienny z motywem jelenia o średnicy 50 cm i grubości 18 mm.
25 cm
Drewniany zegar ścienny z średnicy 25 cm i grubości 18 mm.

Zegary w całości wykonane są ręcznie przy użyciu farb i wosków. Dzięki wpuszczonemu w płytę mechanizmowi zegar idealni przylega do ściany.

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter