Kolorowe i ekologiczne – obrazy, naklejki i tapety od Pixers

Kolorowe i ekologiczne – obrazy, naklejki i tapety od Pixers

Od jakiegoś czasu widać trend, który nas cieszy! Okazuje się, że wnętrza mogą być kolorowe i np. we wzory. Ściany już nie muszą być jednolite i szare. A to wszystko za sprawą naklejek, obrazów i przede wszystkim tapet. Dlatego chcielibyśmy przedstawić Wam markę Pixers!

Pixers to…

Miejsce, w którym każdy stworzy swój wymarzony dom, ale też zespół ludzi, którzy wkładają serce w to, aby to marzenie codziennie udało się spełnić.

Czemu akurat dekoracje ścienne?

Z dzisiejszej perspektywy nie wydaje się to takie oczywiste. 7 lat temu, kiedy Pixers powstał na rynku po prostu brakowało takiej usługi, która pozwalałaby spersonalizować wnętrze w dowolny sposób. Pixers powstało jako odpowiedź na potrzebę, aby uczynić nawet wynajmowane mieszkanie naprawdę swoim.

Czym dla Was jest dobry design?

Dobry design to dla nas przede wszystkim połączenie estetyki, funkcjonalności oraz najwyższej jakości materiałów, które są bezpieczne i przyjazne środowisku. Na przykład tapety Pixers do dziecięcego pokoju, które nie tylko cieszą oko i rozbudzają wyobraźnię małego człowieka, ale spełniają funkcjonalne oczekiwania rodziców – są bezpieczne dla zdrowia, ekologiczne i zmywalne. Z drugiej strony mogą to być też naklejki na meble, które w szybki i efektowny sposób odmienią nasze wnętrze. Bo warto dodać, że ostatnią cechą dobrego designu jest dla nas radość ze zmiany, jaką on ze sobą niesie.

Skąd czerpiecie inspiracje do projektów?

Z bardzo różnych źródeł. Staramy się podążać za światowymi trendami, ale nie zależy nam na tym, aby je kopiować, a tworzyć nową jakość. Dlatego regularnie tworzymy kolekcje na bazie pomysłów naszych stylistów i grafików. Staramy się też słuchać naszych klientów, obserwować, co wybierają, jak wykorzystują nasze wzory i wychodzić naprzeciw ich marzeniom o pięknym domu.

Wasz sposób na sukces?

Przyjazne nastawienie do klienta, dbałość o szczegóły i oczywiście umiejętne pokazanie produktu.

Czy braliście udział w projekcie, z której jesteście wyjątkowo dumni?

Jesteśmy dumni z każdej realizacji, ale jednym z bardziej spektakularnych przykładów może być wrocławska siedziba Onetu, którą z pomocą grafików z Pixers Business zmieniliśmy w niepowtarzalną biurową dżunglę.

Jakiej rady udzielilibyście osobie, która szuka inspiracji do odświeżenia wnętrza swojego mieszkania/domu?

Zastanów się nad tym, co sprawia ci największą radość – czy to będzie majestatyczny górski krajobraz, las, w którym możesz się całkowicie odprężyć, a może światła wielkiego miasta, malarskie kwiaty czy prosta geometryczna forma? W Pixers potrafimy spełnić marzenie, że codziennie będziesz otoczony tym, co kochasz, więc daj się ponieść wyobraźni i stwórz dom, w oparciu o to, co podpowiada Ci serce.

A z praktycznego punktu widzenia na pewno możemy doradzić, że czasem, zanim wyrzucimy stare meble, możemy zastanowić się nad tym, czy nie wystarczyłoby np. zmienić frontów szafek, czy blatu biurka za pomocą naklejki. Jeśli np. marzą nam się rozwiązania takie jak beton, cegła czy drewno na ścianach – te efekty można z powodzeniem osiągnąć za pomocą fototapety, co będzie zdecydowanie łatwiejsze, szybsze i możemy tego dokonać sami bez konieczności zatrudniania fachowca i bałaganu w całym domu.

Zdradzicie nam swoje najbliższe plany?

Może szczegóły pozostawimy jeszcze owiane urokiem tajemnicy, ale na pewno chcielibyśmy, aby każdy mógł uczynić swoją przestrzeń jeszcze bardziej “swoją”, tak, aby dom był płótnem, na którym możemy namalować swoją osobowość.

Udostępnij ten artykuł
Wpisz szukane słowo i kliknij enter