Plakaty Himaps – dekoracje ścienne pełne wspomnień

Co możemy powiesić na ścianie? Do wyboru mamy obrazy, zdjęcia czy antyramy. Brzmi standardowo prawda? A gdyby tak na ścianie powiesić personalizowany plakat z mapą odwiedzonych miejsc i punktów pełnych wspomnień? To jest możliwe! Co więcej, można stworzyć autorski projekt na stronie internetowej. Wszystko za sprawą wrocławskiej marki Himaps, autorstwa Macieja Środy. Przeczytaj, jak narodził się pomysł na nietypową dekorację ścian.

Personalizowane plakaty Himaps

Wszystko zaczęło się od domowej kolekcji map z oznaczonymi miejscami: pierwszego spotkania, zaręczyn czy ślubu, następnie powstała metryczka z datą urodzin syna. Autorem wymienionych dekoracji jest Maciej Środa, który z zawodu jest projektantem graficznym. Podobne prace zainteresowały jego znajomych, którzy zaczęli składać u niego zamówienie na plakaty, a w dalszej kolejności pojawił się pomysł na otworzenie własnej firmy. Tak właśnie powstała marka Himaps i pierwszy autorski edytor online.

Plakaty Himaps - dekoracje ścienne pełne wspomnień - niebieska mapa nieba

Himaps to marka rodzinna, tworząca plakaty pełne wspomnień, stwarzająca możliwość upamiętnienia ważnych chwil, w oryginalny sposób. W ofercie mamy mapy miast i gwiazd, a na stronie znajdują się proste funkcje, które pozwalają na personalizację tych plakatów” – wyjaśnił właściciel marki Himaps.

Plakaty Himaps - dekoracje ścienne pełne wspomnień - niebieska mapa nieba

Niepowtarzalna dekoracja ścienna

Dobrze zaprojektowany produkt, to taki, który każdy chciałby mieć w swoim mieszkaniu. Wszyscy cenimy oryginalność i wyjątkowość. Jako że największą zaletą map jest ich personalizacja, klienci mogą mieć pewność, że ich projekty będą niepowtarzalne. W firmie Himaps właściciel osobiście dba o każde zamówienie. Od wydruku, aż po zapakowanie i przesyłkę kurierską. Dopiero po spełnieniu wszystkich kryteriów można uznać, że projekt został zakończony sukcesem.

Zawód projektanta pozwolił na zdobycie doświadczenia w optymalizacji procesów projektowych, dlatego starania marki, by cena szła w parze z jakością, są możliwe do osiągnięcia. Co więcej, Himaps stara się wykorzystywać wszystkie artykuły do końca, aby minimalizować generowanie odpadów. Tym sposobem, nie tylko dba się o zadowolenie klienta, ale także o środowisko.

Plakaty Himaps - dekoracje ścienne pełne wspomnień - mapa plakat serce tokyo

Mimo że pomysłodawca marki Himaps nie specjalizuje się w aranżacji wnętrz, to zapewnia, że w każdym domu znajdzie się miejsce na spersonalizowaną mapę miasta. Z uwagi na samodzielną możliwość edycji, jak również dobór koloru, plakat będzie wyglądał dobrze na każdej ścianie. Oferta marki nie zamyka się jedynie na już istniejące produkty. Być może do sklepu powrócą plakaty z rysunkami patentowymi oraz edytory dla świeżo upieczonych rodziców, zatem możliwości zakupu będą poszerzone.

Plakaty Himaps - dekoracje ścienne pełne wspomnień - plakat mapa w kolorze zielonym

Oryginalna ozdoba wnętrza

Otaczający świat zainspirował markę Himaps do stworzenia oryginalnych, spersonalizowanych plakatów i tapet, będących nie tylko materialną ozdobą mieszkania czy kawiarni,  lecz przede wszystkim pamiątką po najważniejszych chwilach w życiu. Taka mapa może być także świetnym pomysłem na prezent dla biegacza, na której zostanie oznaczona zwycięska trasa maratonu, bądź dla pasjonata podróży, odwiedzającego niezliczoną ilość miejsc.

Plakaty Himaps - dekoracje ścienne pełne wspomnień - plakat z mapą nieba na ścianie

Unikalny prezent dla sportowca

Na szczególną uwagę zasługuje plakat z trasą sportową. To nie lada gratka dla wszystkich aktywnych osób. Dzięki możliwości wgrania na mapę o bardzo dobrej rozdzielczości miejsc, w których byliśmy albo, półmaratonu, maratonu czy triathlonu lub wycieczki w góry. Możemy oznaczyć miejsce zaręczyn lub pierwszą samodzielną trasę na rowerze naszej pociechy. Do tego dochodzi pełna personalizacja mapy w kolory, kształt i format. Plakat z trasą sportową możemy zaliczyć do grona prezentów idealnych.

Nie ulega wątpliwości, że dzięki marce Himaps, upamiętnianie ważnych miejsc, dat czy ulubionych tras stało się łatwiejsze i dostępne w przejrzystej formie i oryginalnym stylu.

Zobacz również: Reprodukcje dzieł Beksińskiego od BOSZart | Niepowtarzalne obrazy z żywicy epoksydowej

Plakaty Himaps - dekoracje ścienne pełne wspomnień - plakat z mapą nieba
Plakaty Himaps - dekoracje ścienne pełne wspomnień - plakat mapa
Plakaty Himaps - dekoracje ścienne pełne wspomnień - plakat mapa
Plakaty Himaps - dekoracje ścienne pełne wspomnień - plakat mapa w kolorze białym i niebieskim
Plakaty Himaps - dekoracje ścienne pełne wspomnień - plakat czarna mapa
Plakaty Himaps - dekoracje ścienne pełne wspomnień - plakat z czarną mapą
Plakaty Himaps - dekoracje ścienne pełne wspomnień - plakat mapa nieba
Plakaty Himaps - dekoracje ścienne pełne wspomnień - plakat mapa nieba
Plakaty Himaps - dekoracje ścienne pełne wspomnień - plakat zielona mapa
Plakaty Himaps - dekoracje ścienne pełne wspomnień - plakat mapa serce tokyo
Plakaty Himaps - dekoracje ścienne pełne wspomnień - tapeta mapa na ścianie w salonie
Plakaty Himaps - dekoracje ścienne pełne wspomnień - czarny plakat w salonie
Plakaty Himaps - dekoracje ścienne pełne wspomnień - obrazki z mapami nad łóżkiem w sypialni
Plakaty Himaps - dekoracje ścienne pełne wspomnień - tapeta z mapą na ścianie
Plakaty Himaps - dekoracje ścienne pełne wspomnień - czarna mapa na ścianie w pokoju
Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter