Plakaty Wall-being i wiosna na ścianach

Minął rok od otwarcia Wall-being, wyjątkowego sklepu internetowego z wyselekcjonowanymi plakatami polskich twórców. Przez ten czas  kolekcja powiększyła się o kilkadziesiąt nowych projektów, zaprosili do współpracy wielu wspaniałych artystów i przede wszystkim, zdobyli zainteresowanie i zaufanie klientów.  A z okazji zbliżającej się wiosny przygotowali wiosenną selekcję plakatów, które odmienią każde wnętrze.

Plakaty jako dekoracja

Masz w domu puste ściany i nie wiesz jak je ożywić? Szukasz ciekawego dodatku, który odmieni wnętrze? Plakaty na ścianę to sposób na efektowną dekorację ścienną w przystępnej cenie. Pasują do każdego wnętrza. Współgrają ze stylem skandynawskim, jak i retro, postmodernistycznym, vintage, czy shabby chic.

Kiedyś plakaty kojarzyły się wyłącznie z reklamą, a najczęściej korzystano z tej formy grafiki podczas promowania filmów i sztuk teatralnych. Obecnie pełnią rolę niebanalnych elementów wyposażenia wnętrz. A gdzie szukać ciekawych i przede wszystkim oryginalnych plakatów? Jednym z takich miejsc jest sklep internetowy wall-being, gdzie możecie znaleźć kolekcję autorskich plakatów wśród których poczujecie się dobrze!

akaty Wall-being i wiosna na ścianach - Idzie wiosna - Przemysław Sokołowski

Plakaty Wall-being

Bez względu na to, czy celebrujesz wiosnę wielkimi porządkami, czy zaproszeniem przyjaciół na pierwszy od miesięcy piknik, mamy dla Ciebie prosty sposób na przywitanie wiosny w domu. Wiemy, że czasem niewielkie zmiany, przynoszą wielkie efekty.

Odkryj wiosenną kolekcję wall-being – wybór oryginalnych, autorskich plakatów z wiosennymi motywami, które oprócz radości, kolorów i kwiatowych wzorów dadzą motywację do życiowych zmian, uprawiania sportu, spotkań z przyjaciółmi, czy wypraw w nieznane. W kolekcji znajdziesz projekty polskich ilustratorów i grafików m. in. Sabiny Samulskiej, Agaty Królak, Anny Rudak, Eweliny Dymek, Kingi Offert, Przemysława Sokołowskiego, czy Magdaleny Pilaczyńskiej. SPRING WALLS!

Plakaty Wall-being i wiosna na ścianach - Waga- Sabina Samulska

Marka Wall-being

Wall-being to sklep internetowy z kolekcją autorskich plakatów. W kolekcji znajdują się wyselekcjonowane prace polskich artystów – nagradzanych i utytułowanych twórców plakatów, ilustracji książkowych i prasowych, których łączą kreatywność i wyrazisty styl.

Założycielką wall-being jest Kasia Głogowska, która pochodzi z Poznania, gdzie ukończyła Uniwersytet Adama Mickiewicza. Przez wiele lat zajmowała się produkcją wydarzeń kulturalnych i wydawnictw. Pomysł na wall-being zrodził się z pasji do polskiej animacji – prac Lenicy, Borowczyka, czy Antonisza. Marzeniem Kasi było stworzenie miejsca z wyselekcjonowanymi pracami artystów w przystępnych cenach.

Przeczytajcie również o kolekcji plakatów About a girl, która opowiada o emocjach, ciele i relacjach. Autorkami plakatów są ilustratorki, malarki, graficzki – artystki, których prace zaskakują różnorodnością technik i stylów.

 

Plakaty Wall-being i wiosna na ścianach - Road trip - Ewelina Dymek akaty Wall-being i wiosna na ścianach - Muszle - Magdalena Pilaczyńska akaty Wall-being i wiosna na ścianach - Roweros - Justya Frąckiewicz akaty Wall-being i wiosna na ścianach - Ruch to zdrowie - Przemysław Sokołowski akaty Wall-being i wiosna na ścianach - Śniadanie - Anna Światłowska akaty Wall-being i wiosna na ścianach - Borsuk - Ja cię Broszę

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter