Plantule: nowatorskie poduszki wypełnione organicznymi łuskami zbóż

Plantule: nowatorskie poduszki wypełnione organicznymi łuskami zbóż

Koncept poduszek Plantule oparty jest na dzieleniu się pięknem, harmonią i dobrem płynącym prosto z natury, ponieważ kluczem do zachowania szczęścia jest piękno i powrót do tego, co naturalne. Plantule to nowatorskie poduszki wypełnione organicznymi łuskami zbóż: gryki, orkiszu lub płaskurki oraz lawendą. Dzięki naturalnym składnikom Plantule pozytywnie wpływają na zdrowie i dobre samopoczucie. Zapewniają głęboki relaks i spokojny sen, pomagają pozbyć się dolegliwości takich jak migreny, bezsenność, bóle pleców, karku czy głowy, pozytywnie wpływają na pracę układu nerwowego. Plantule są szyte ręcznie oraz oparte na najlepszych gatunkach lnu, satyny bawełnianej oraz organicznej bawełny. Nasze dodatki są ręcznie farbowane, co nadaje każdej z poduszek indywidualnego, niepowtarzalnego charakteru.

Wypełnienie:

EKO ŁUSKA GRYKI. Reguluje proces pocenia się i oddawania wilgoci. Łagodzi migrenowe bóle głowy, wspomaga prawidłową pracę kręgosłupa, poprawia ukrwienie. Neutralizuje szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne, wytwarza biopole wspomagające prawidłowe działanie organizmu. Idealna dla alergików.

EKO ŁUSKA ORKISZU. Świetnie neutralizuje napięcia w ciele i dzięki swoim leczniczym właściwościom wprowadza w stan błogiego relaksu. Doskonale harmonizuje wahania nastrojów. Rozgrzana działa jak termofor – Idealna dla kobiet cierpiących na bóle menstruacyjne i problemy z pęcherzem

EKO ŁUSKA PŁASKURKI. Doskonała dla osób lubiących delikatne poduszki. Regeneruje pracę układu nerwowego, działa antydepresyjnie i kojąco. Idealna dla osób, które często skarżą się na migreny i bóle pleców. Ułatwia zasypianie. Pierwsza roślinna poduszka dla Twojego dziecka.

EKO SIEMIE LNIANE. Używane w poduszkach na oczy. Nieocenione w regeneracji oczu zmęczonych pracą przy komputerze. Niezbędna do wprowadzenia się w stan głębokiej medytacji

EKO LAWENDA. Dodawana do każdej z poduszek. Zapewnia głąbiki relaks, odprężający sen, działa pobudzająco na zmysły.
Uformowana poduszka idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, wypełnia przestrzeń pod szyją, utrzymując kręgosłup w prostej pozycji. Pozwala głowie, szyi i barkom całkowicie się zrelaksować.
Każda Plantula posiada suwak, dzięki któremu można dosypać, odsypać lub wymienić łuskę, tak aby grubość poduszki była idealnie dopasowana do potrzeb.

Rodzaje poduszek:

Plantule Sleep – do spania wspiera prawidłowe ułożenie głowy i kręgosłupa podczas snu. Specjalnie dobrane tkaniny oraz odpowiednio przygotowane wypełnienie zapewni zdrowy i spokojny sen Tobie i całej Twojej rodzinie.

Plantule Home – to najwyższa jakości naturalnych tkanin. Poduszki szyjemy używając surowego lnu i delikatnej bawełny, a całość dopełniamy subtelnymi detalami. Wyselekcjonowane połączenia kolorystyczne nadadzą charakter każdemu wnętrzu. Idealnie sprawdzą się w sypialni, pokoju dziennym, jadalni czy na tarasie.

Plantule Kids – Pierwsza roślinna poduszka dla Twojego dziecka. Łuska gryki jest idealnym wypełnieniem poduszek i materacy dla dzieci do 3 lat. Starsze dzieci uwielbiają puszyste poduszki z delikatnym wypełnieniem z łuski płaskurki.

Plantule Relax – Znajdź czas dla siebie z Plantule Relax. Poduszeczka z siemieniem lnianym zregeneruje oczy zmęczone pracą przy komputerze i wprowadzi w stan głębokiego relaksu. Siedzisko do medytacji pomoże w zajęciu komfortowej pozycji niezbędnej dla owocnego wyciszenia

Plantule Ravel – Kompaktowy rozmiar Plantule Travel sprawia, że zawsze możesz mieć ją przy sobie. W pracy, w samochodzie czy w podróży. W każdej sytuacji zapewni doskonałe wsparcie dla Twoich lędźwi, pleców, szyi i głowy.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter